skingbranding-banner

ODPORNÝ HUMUS: Škoda přes 100 tisíc! Zloději okradli handicapované rybáře o jejich vybavení!


Absolutně nepochopitelný čin se stal místní organizaci Kladruby, která sdružuje handicapované rybáře. Dnes se objevila informace, že právě tato organizace přišla o vybavení za více jak 100 000 korun. Podle vedení organizace šlo o vybavení, které se používá například při organizaci populárních závodů, anebo pro údržbu revíru. Po tomto hnusném zločinu se zvedla vlna solidarity, kdy finanční pomoc chtějí poslat jak ostatní místní organizace, tak i samotní rybáři…

Na stránce na Facebooku MO Kladruby se píše:

Vážení přátelé organizace handicapovaných rybářů Kladruby!

Chtěli bychom se s Vámi podělit o naši neblahou zkušenost, která výrazně zasáhla ke konci roku naši organizaci. Týden po letošních říjnových rybářských závodech, které ukončili úspěšnou rybářskou sezónu 2019, jsme se stali terčem zlodějských predátorů, kteří nám zcizili vybavení za více jak sto tisíc korun, které je pro údržbu revíru a pořádání závodů pro organizaci nezbytné. Apelujeme po naší neblahé zkušenosti na všechny, aby si svůj majetek zabezpečili a případně adekvátně pojistili!

My jsme tuto stránku věci částečně podcenili – ani nezisková organizace, která podporuje handicapované rybáře po celé ČR, nebyla bezpáteřními zloději ušetřena. Na základě výše uvedeného jsme byli nuceni zřídit transparentní účet u ČS 5719749349/0800

Budeme rádi za jakoukoli podporu! Finance plně použijeme na nákup odcizených věcí a pro naše výdaje budoucí. Vzhledem k transparentnosti účtu každý uvidí, jakým stylem bylo s penězi naloženo.

 

Ostatní místní organizace chtějí pomoci!

Tento odporný zločin, který může zkomplikovat fungování kladrubské organizace, zvedl vlnu solidarity. Pod příspěvkem kladrubských rybářů se například objevily zprávy od funkcionářů z jiných místních organizací. Pomoci chce například místní organizace z Brandýsa nad Labem, anebo také pořadatelé Memoriálu Dana Čelůstky.

Zdroj: MO Kladruby

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: MO Kladruby

Nové články v rubrice

VIDEO: Obrovský okoun versus malá štika! Zaútočí pruhovaný predátor na budoucí „královnu“?

admin | přečteno: 326x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Okouni patří k velmi oblíbeným rybím druhům, na které má spadeno …

Kriminalisté vyslýchali zaměstnance z chemičky DEZA a prohlíželi jim mobily! Proč?

admin | přečteno: 265x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Už od loňského podzimu se snaží vsetínští kriminalisté zjistit, kdo …

Rybáři poslali už přes 20 000 korun! Odstartovala sbírka na „plovoucí vozíček“ pro rybáře

admin | přečteno: 2236x | 21.01.2021 | 1 komentář

Rybář Julius Nass, který spustil projekt přestavby klasického belly boatu …

Komentáře

 • Tento cin musi byt celorepublikove zverejnen na vsech moznych sitich a pokud je policie dopadne ,tak je vyfotit a lidi by ty hovada meli vedet co chodi za zlodeje mezi nami….
  Ja je dobre znam a detmi tam jezdim uz nekolik let a prosim vsechny rybare o pomoc…
  Je to parta lidi ,ktera se porada opradu od nejmencich deti az po dospele prenadherne zavody se vsim vsudy.

 • Policie je jako vždy nenajde,
  A tudíž se zase vše odloží.
  Jinak je to prasárna vůbec něco ukrást.
  Ať už handicapovaným či normálním
  Rybářům ,a celkově krást se nemá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.