skingbranding-banner

Stairs2Hell 2019: Masakr na Nových Mlýnech! Hned první noc závodníci nachytali nádherné ryby!


AKTUALIZOVÁNO (7. 10. 2019, 09:40): Tohle bude jízda! Hned první noc závodníci na závodě Stairs2Hell nachytali celou řadu pěkných ryb. Ano, nepodařilo se zatím ulovit žádného velikána, ale podle množství chycených kaprů jde usoudit, že ryby nejsou zrovna pasivní. V současnosti má už 11 týmů na kontě bodovanou rybu. Tohle bude jízda! Dneska ráno se do vedení dostal tým RR Baits & South Moravia Team, který ulovil šupíka o váze 15,74 kilo. Ale znova: Závod je teprve na začátku. Bude to ještě pořádný boj!

Před chvílí tým RR Baits & South Moravia Team zdolal nádherného šupináče o váze 15,74 kilogramů! Nádherná ryba, která tomuto mančaftu zajistila průběžné vedení. Tým RR Baits & South Moravia Team chytá na lovném místě 24.

Druhý je mančaft L.T. Baits II, který chytá na místě 34. A právě tenhle „flek“ závodníkům přinesl nádherného šupináče o váze 12,04 kilogramů. Nádherná ryba! Krásně zdravý kapr je nejen krásný, ale zároveň i nesmírně cenný – tohle je dobrý základ pro útok na nejvyšší příčky!

V závěsu jsou pak poskládané týmy CARP-B (závodní místo 65) a Carp4U (závodní místo 35). První zmíněný tým má na kontě kapra přes 10 kilo váhy. Konkrétně CARP-B dostal na břeh kapra o váze 10,83. Zatím třetí mančaft Carp4U má na kontě kapra o váze 9,85 kilo. Znova: Z tohohle nejde dělat závěry – všechny týmy zatím mají „jen“ po jedné rybě, vše se může velice rychle otočit.

Přesto, už z prvních ryb jde usoudit, v kterých úsecích Novomlýnské nádrže to nejvíce bere. Vedoucí tým L.T. Baits II ulovil bodovanou rybu na místě 34, třetí Carp4U na místě 35. A zatím 9. místo patří týmu Proficarp, který zdolal rybu o váze 8,14 kilo na místě 31. Takže právě tenhle úsek nabídl bodované kapry.

Dalším „úsekem“ jsou pak místa 63 a 65. Na lovném místě 65 chytá zatím druhý tým CARP-B, na místě 63 pak zabodoval tým Kapří kuličky, který tady dostal na břeh rybu o váze 9,41. A taky se dařilo na úplném začátku závodního pole, protože na místě číslo 1 chytil Valeri tým kapra o váze 7,69 kilo a na místě 3 dostal na břeh kapra o váze 8,95 kilo tým Nikl CARP´R´US. Budou se ryby v těchto úsecích „motat“ i nadále, anebo budou záběry přicházet i z jiných míst? To ukážou další hodiny!

 

Průběžné pořadí TOP 5: 7. 10. 2019 (09:30)  

1) RR Baits & South Moravia Team – 1 kapr – 15,74 kg

2) L.T. BAITS (místo 34) – 1 kapr – 12,04 kg

3) CARP-B (místo 65) – 1 kapr – 10,83 kg

4) Carp4U (místo 35) – 1 kapr – 9,85 kg

5) Kapří kuličky (místo 63) – 1 kapr – 9,41 kg

 

Rozhovor s Michalem Kučerou

Jak už bývá dobrým zvykem, tak i na tomhle ročníku závodu Stairs2Hell na Nových Mlýnech nebudou chybět zajímavé rozhovory se zajímavými lidmi ze světa kaprařiny. Mezi hodně zajímavá povídání řadíme rozhovor s majitelem společnosti MIKBAITS Michalem Kučerou. Dále nás hodně zaujal i rozhovor s Kubou Fabianem z Giants Fishing. Rozhovory provází Claudia Darga.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Stairs2Hell

Nové články v rubrice

„Proč jste nepomáhali s úklidem zdechlin na Běčvě?“ ptají se rybáři ochránců přírody z Greenpeace

admin | přečteno: 152x | 28.09.2020 | Žádné komentáře

Česká pobočka ochranářské organizace Greenpeace vydala na Facebooku velmi tvrdé …

VIDEO: Bohumil Kuna kritizuje podložky pod kapry! Podle něho škodí rybám

admin | přečteno: 6244x | 24.09.2020 | 42 komentářů

Rybář Bohumil Kuna patří odjakživa k velmi hlasitým kritikům moderní kaprařiny. …

Ekologická katastrofa: Pořád se neví, co zabilo tuny ryb! Chemička od Agrofertu únik látky odmítá

admin | přečteno: 2024x | 23.09.2020 | 3 komentáře

Ekologická katastrofa, která se odehrála na řece Bečvě, stále doznívá! …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.