DomůNovinkyVIDEO: Gigantický sumec o délce 268 čísel a váze 129 kilo! Adrenalinové...

VIDEO: Gigantický sumec o délce 268 čísel a váze 129 kilo! Adrenalinové zdolávání obrovské ryby!

- Reklama -

Lov sumců je mezi rybáři tolik populární proto, že žádná jiná ryba „nepředvede“ při zdolávání to, co právě sumec! A je to logické! Tihle gigantičtí dravci, kteří dorůstají i přes 2,5 metru délky, dovedou pořádně prověřit rybářské vybavení. A nejen vybavení! Ti největší sumci jsou i pořádnou zkouškou pro samotné rybáře. Pokud rybář udělá byť sebemenší chybu, může to skončit ztrátou životní ryby. Ovšem, když je rybář zkušeným lovcem, pak může prožít nezapomenutelný zážitek. Tak jako rybář Benjamin Gründer…

Benjamin Gründer se vydal na italskou řeku Pád, která je známá svými obrovskými vousatými obyvateli. V Evropě není moc podobných lokalit, které dokážou nabídnout tak obrovské sumce. A právě tyhle gigantické dravce chtěl Benjamin Gründer přelstít. A povedlo se mu to!

Po úmorném snažení dokázal na háček dostat rybu, se kterou rybáři bojovali neuvěřitelných 45 minut. Jenže není divu! Ihned po vynoření sumce na hladině bylo jasné, že tohle bude ryba, která nabídne rekordní parametry! Ta obrovská hlava a neuvěřitelně dlouhé tělo budilo obrovský respekt.

NOVINKA: Luxusní „masážní“ křeslo pro rybáře, které vyztužuje páteř! Nosnost 180 kilo

Nakonec se sumec zjevil u boku lodi. Benjamin musel udělat známý trik, kdy sumce klepl po hlavě. Jen tak rybář zaručeně zjistí, že má sumec dost, a že ho může rybář dostat do lodi. A v tomhle případě to nebylo nic jednoduchého! Sumec totiž měřil neuvěřitelných 268 čísel a vážil 129 kilo! Neskutečná ryba!

VIDEO: Mrkněte na zdolávání gigantického sumce! 

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -