DomůNovinkyVIDEO: Chladnokrevné útoky štik na nástražní rybičky! Z kterého vás nejvíce mrazí?

VIDEO: Chladnokrevné útoky štik na nástražní rybičky! Z kterého vás nejvíce mrazí?

- Reklama -

Štika je prostě vrcholový predátor! Její torpédovité tělo, které je „vybaveno“ mohutnou hlavou s tlamou plnou ostrých zubů, je dokonalým nástrojem pro lov nebohé kořisti. Štika je známá svými bleskurychlými výpady z úkrytů, které provádí naprosto chladnokrevně. Kořist prostě nic netuší, a rázem se zčistajasna objeví v smrtící tlamě, ze které už není úniku. Z těchto momentů běhá až mráz po zádech! Na rybářském internetu se objevilo dokonalé podvodní video pro rybáře, které zachycuje útoky štik na nástražní rybičky. A je to fakt fascinující podívaná!

Tohle nás prostě nikdy nepřestane bavit! Člověk na videu se zaujetím pozoruje napíchnutou rybičku na háčku. Její stříbrné tělíčko se ve vodním světě leskne jako penízek v kašně. A člověk se vždycky přistihne při tom, jak za rybičkou monitoruje okolí a čeká na útok od štiky. Nevíme jak vy, ale nám se až do poslední chvíle nedaří štiku spatřit. Je to prostě královna, která je ve svém teritoriu naprosto neviditelná. I proto nás štiky tolik fascinují!

Další věc, která nás na štikách prostě nepřestane fascinovat, je ta rychlost. Prostě, je neuvěřitelné vidět ten moment, kdy dravec zaměří svou kořist. Pak se přiblíží a rázem udeří smrtící ránu. Tohle je prostě moment, který musí vytvářet mrazení po těle u každého milovníka rybaření. Není divu! Příroda je fakt mocná čarodějka!

TIPY A TRIKY: Luxusní fígl na candáty! Jak mít více záběrů? Vyzkoušjete tohle!

No, a pak po útoku predátora na nástražní rybičku začíná ten slastný souboj mezi rybou a rybářem. A i na tomhle videu jde perfektně vidět to, jak se štika nikdy nedá! Jak bojuje do samého konce! Je to prostě ryba, ke které každý rybář musí mít přirozený respekt. Podívejte se na přiložené video, ve kterém tohle všechno uvidíte…

VIDEO: Jak útočí štika na nástražní rybičku? Podívejte se na video!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -