DomůNovinkyVIDEO: Štika kousla rybáře do tváře, dalšího do ruky! Aneb zranění, které...

VIDEO: Štika kousla rybáře do tváře, dalšího do ruky! Aneb zranění, které hrozí při lovu štik

- Reklama -

Některým videím se nechce ani věřit. Mnohdy je na nich totiž zachycena ryzí blbost. Jako například na tomto videu, které momentálně koluje po rybářském internetu. Rybáře kousla do obličeje, přesněji řečeno do nosu, štika. Kdoví, jak k tomu došlo. Možná si rybář chtěl udělat legraci, jenže štika scvakla a kousla jej do nosu. Rybáře tak čekaly nepříjemné chvilky, které byly zakončené krvavým šrámem…

Ten pohled není úplně příjemný. Nos přece jen patří k těm citlivějším částem těla. Takže ta představa, že má člověk nos v štičí tlamě, není vůbec dobrá. Ostatně, na videu jde vidět, jak se rybářovi „sklí“ oči. Tohle prostě nemohlo být příjemné a muselo to setsakramentsky bolet! Au!

Těch případů, kdy štika poranila rybáře, je více. Štika má velmi ostré zuby, které dokážou způsobit opravdu nepříjemné, a hlavně krvavé zranění. Jako například rybářovi na dalším videu. Ten chtěl pustit ulovenou štiku. Jenže rybář nebyl příliš opatrný, takže štika jej kousla do ruky. Výsledek? Pořádně krvavý šrám! Buďte při lovu štik opatrní!

ČTĚTE TAKÉ: Brutální masakr! Rybáři vidlemi zabili hejno krásných štik!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -