DomůAkční nabídkaMasakr! Exkluzivní kaprové navijáky FOX s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

Masakr! Exkluzivní kaprové navijáky FOX s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

- Reklama -

Kaprové navijáky od věhlasné společnosti FOX patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu. Tyto navijáky jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů, takže slibují perfektní vlastnosti u vody za každých podmínek. Navíc, všechny navijáky FOX jsou před samotným uvedením na trh testovány velmi dlouhou dobu, aby došlo k „vychytání“ i těch nejdrobnějších detailů. Proto se není čemu divit, že tyto stroje s vyraženou liščí hlavou patří k těm vůbec nejoblíbenějším mezi kapraři!

Nyní si můžete exkluzivní navijáky FOX obstarat taktéž. A za velmi výhodnou cenu! Rybářský obchod HIKI.cz totiž dal na všechny kaprové navijáky FOX v jeho nabídce velmi výrazné slevy. Právě teď tak na HIKI.cz můžete zakoupit kaprový naviják FOX o pořádný balík peněz levněji! Tuhle nabídku rozhodně nepropásněte a obstarejte si nový naviják na kapry!

kapr-zdolavani

 

navijak-fox-fxKaprové navijáky FOX FX

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou jedinečné kaprové stroje, které svým zpracováním rybářovi zaručují jen ty nejlepší vlastnosti. Navijáky FOX FX jsou klasické kaprové mašiny s velmi velkou cívkou, která je perfektní pro daleké nahazování i rychlé stahování z velkých vzdáleností. Paráda! Navíc, na těchto navijácích milujeme jejich precizní brzdy. Brzdný systém u strojů FOX FX reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře, takže zdolávání i těch nejdivočejších kaprů jde jako „po másle“.

fox-fx-navijakNavijáky FOX FX mají unikátní „osobnost“. Jejich nádherný design je s jinými kaprovými stroji nezaměnitelný. Nádherně matné zbarvení spolu se světlými doplňky vypadá fantasticky! Ale pojďme od designu k funkčnosti: Tyto stroje od věhlasné firmy s liščí hlavou ve znaku nabízí skutečně jen ty nejlepší vlastnosti. Není proto divu, že tyto navijáky patří k těm nejoblíbenějším v kaprařských kruzích. Řada navijáků FOX FX se dělí do třech velikostí:

Naviják FOX FX9: Jedná se o nejmenší model navijáku z věhlasné řady FX. Tento naviják je vhodný pro „střední“ kaprařinu a pro chytání kaprů ve středních vzdálenostech. Naprosto nejlepší je pro chytání na řekách typu Labe nebo Vltavy. Kaprový naviják FOX FX9 má převodový poměr 4,6:1 (navine 80 cm na jedno otočení kličky). O precizní chod se stará 6 ložisek, které zaručují bezproblémové fungování celého navijáku. Model FX9 váží 560 gramů. Na cívku kaprového navijáku FOX FX9 se vleze 330 metrů 0,30mm, 310 metrů 0,33 mm, 280 metrů 0,35 mm, anebo 220 metrů 0,37 mm.

fox-fxNaviják FOX FX11: Tenhle model je tím druhým největším z perfektní řady navijáků FOX FX. Tento stroj je prvotřídní pro lov kaprů ve velkých vzdálenostech. Díky obrovské kapacitě cívky je naviják FOX FX11 velmi dobrým parťákem pro lov na velkých vodách, kdy je zapotřebí vyvážet i několik set metrů daleko. Naviják má převodový poměr 4,6:1 (na jedno otočení kličkou navine 95 centimetrů). I tento model má 6 ložisek. Větší naviják FX11 má hmotnost 590 gramů. Na cívku navijáku FOX FX11 se vleze 590 metrů 0,30 mm, 490 metrů 0,33 mm, 435 metrů 0,35 mm, anebo 390 metrů 0,37 mm.

Naviják FOX FX13: Největší model z celé řady. Tenhle naviják je naprosto perfektní pro lov na velkých vodách typu Nových Mlýnů nebo Balatonu. Proč? Gigantická cívka navijáku dovoluje dostat rybářovu montáž do opravdu úctyhodných vzdáleností. Váha navijáku je 761 gramů, převodový poměr pak činí 4,3:1 (na jedno otočení kličkou navine 90 centimetrů). Na cívku tohoto navijáku se vleze 759 metrů 0,33 mm, 650 metrů 0,35 mm, 570 metrů 0,37 mm a 500 metrů 0,40 mm. Pokud hledáte ideální mašinu pro chytání na velkých vodách, sáhněte po navijáku FOX FX13. Je perfektní!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE!

AKČNÍ SET: Masakr! Bivak, lehátko a spacák za bombasticky nízkou cenu!

AKCE: Obrovská sleva! Luxusní set hlásičů s příposlechem za pár korun! Ušetříte tisíce korun!

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

hiki.czFirma HIKI je významným prodejcem rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu a do spousty dalších zemí v Evropě.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A to českým rybářům přináší řadu výhod! Například nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů skladem), výběr zboží od renomovaných značek nebo velmi výhodné ceny za poštovné. Využijte možnosti velmi výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Přečtěte si recenze a komentáře od českých rybářů, kteří na HIKI.cz již nakupovali.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -