DomůAkční nabídkaObrovský skládací podběrák na ryby: stojí méně než 1000 korun

Obrovský skládací podběrák na ryby: stojí méně než 1000 korun

- Reklama -

Už když ryba zabere a začne zdolávání, každý zkušený rybář tuší, jestli to bude nějaká čudla, nebo pořádný macek, který se bude těžko tahat na břeh.

Klíčový moment zdolávání nastává u břehu při podebírání. To bývá občas oříšek a bez pořádného podběráku to mnohdy ani nejde. Břeh, hloubka a všemožné překážky to prostě nedovolí. Nad ztrátou ryby takhle na poslední chvíli by jeden zaplakal. Přitom většinou stačí mít dost velký podběrák s dlouhou tyčí. Takhle dostanete na břeh sebevětší rybu i sami, bez asistence. Takový podběrák nemusí stát tisíce, dokonce ani celou tisícovku. Česká značka Mivardi přišla s vychytaným plovoucím podběrákem Xtreme 250 , který vychází na rozumné peníze.

VIDEO: Luxusní skládací podběrák na kapry Mivardi Xtreme 250 v akci

Plovoucí podběrák Xtreme 250 od Mivardi

Podběrák Xtreme 250 plave. Jeho ramena jsou opatřena plováky a udrží ho i s dlouhou tyčí na hladině. To má hned několik výhod. Jako první každého napadne, že se neutopí. A je to tak, což z něj dělá ideálního parťáka na loď. Kromě toho s plovoucím podběrákem snadněji podeberete ulovenou rybu. Plováky nadlehčují podběrák, ten se nezanořuje a netáhne ke dnu. U podběráku na dlouhé tyči totiž vzniká velká páka, a tohle je velká pomoc! Když při zdolávání stojíte ve vodě, můžete si podběrák odložit na hladinu.

Pogumovaná síťka je výhra

V Mivardi nešetřili a vybavili podběrák Xtreme 250  pogumovanou sítí, a to každý rybář chce. Pogumovaná očka jsou šetrnější k rybám, nepoškozují jim šupiny ani ochranný sliz, takže rybu pak můžete vrátit vodě bez zbytečných zranění.

Pogumovaná síťka u plovoucího podběráku

Pogumovaná síť nenasává vodu ani pachy! Žádné zdlouhavé vysychání a nepříjemný zápach doma ani v autě! Bahno, rybí sliz a všemožné nečistoty se dají z pogumované síťky jednoduše opláchnout. Do gumy se nezapichují háčky ani montáže – to ušetří spoustu času a nervů.

Pogumovaná síťka u plovoucího podběráku

Maximální velikost v akci s minimálními přepravními rozměry

Podběrák Xtreme 250 od Mivardi patří do nejvyšší třídy mezi skládacími modely. Za zmínku stojí obrovská hloubka síťky. Vejdou se do ní opravdu velké ryby. Délka ramen je 80 cm, což je pro většinu rybářů víc než dost. Transportní délka je 106 cm, a to je slušné, když si vezmete, že maximální délka tyče je 250 cm. Ramena složíte pomocí jednoduchého mechanismu a síťku omotáte okolo. Takhle složený podběrák se vejde do rybářského pouzdra nebo se dá připnout k batohu.

Rozdíl mezi tím, jestli chytíte, nebo skoro chytíte nějakou rybu, je často podběrák. Nepodceňujte ho a pořiďte si velký bytelný kousek. Na e-shopu Chyť a pusť seženete české podběráky Mivardi Xtreme 250 za 944 korun, a to je pecka!

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť, Mivardi a InRybar

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -