DomůOstatníRybářské závodyParys&Savage Pike Cup: Exkluzivní závody v přívlači! Lov trofejních štik na Hejlově

Parys&Savage Pike Cup: Exkluzivní závody v přívlači! Lov trofejních štik na Hejlově

- Reklama -

Něco se chystá! A bude to velké! O co jde? Na věhlasném jezeře Hejlov se na začátku listopadu sjedou milovníci přívlače, aby porovnali své síly v exkluzivním závodě. Netřeba asi připomínat, že se závodí o velmi zajímavé ceny. Ale hlavně! Parys&Savage Pike Cup je otázkou obrovské prestiže. Na Hejlově se normálně dravci chytat nesmějí. Tento závod tak slibuje jedinečnou příležitost, jak se utkat s obrovskými štikami, které v tomto jezeře žijí…

PIKE-CUP-logo-BLACKJezero Hejlov. Věhlasná kaprařská voda, na kterou se přes sezónu sjíždí „celá republika“. Není se čemu divit. Tento soukromý revír o rozloze 23,5 hektarů je nadstandartně zarybněn. V této vodě žijí obrovští kapři nebo amuři. Ale! Jezero Hejlov skrývá i monstrózní štiky, jež s přehledem přesahují metr délky. Jde o skutečné „krokodýly“! Tyhle ryby se za běžného provozu lovit nesmí. Ovšem Pike&Savage Pike Cup je výjimkou. Tento závod v lovu štik tak nabídne nevšední okamžiky! To ale neznamená, že štiky skočí na každou nástrahu, kterou jim rybáři „naservírují“. Kdepak! Závodníci budou muset ukázat něco, čím tyhle vychytralé dravce přelstí.

stika-privlac

 

PIKE-CUP-banner-maly-vcetne-med.partneruPŘEHLEDNĚ: Základní info

  • Datum závodu: 4. 11. 2017
  • Místo: Hejlovský rybník
  • Kapacita: 51 závodníků
  • Startovné: 5 000 korun
  • Finanční odměny: 80 000 korun
  • Hmotné ceny Savage Gear: 70 000 korun
  • Bodované ryby: štika nad 60 cm
  • Registrace do 30. 9. 2017 nebo do naplnění kapacity

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kompletní informace, pravidla a registrace ZDE

Závodníky budou nejvíce zajímat hejlovské štiky. Proč? Právě tento rybí druh je bodovaný. Tedy přesněji řečeno: Bodované jsou štiky nad 60 centimetrů. A jak už jsme si řekli – jedinečné prostředí jezera Hejlov, které je prošpikované i spoustou úkrytů, nabízí štiky přes metr délky. Tohle bude pořádná jízda! Navíc, závod proběhne v listopadu. Tedy v období, které je pro lov kapitálních štik naprosto ideální. Tohle zní prostě skvěle!

stika

Závodu se mohou zúčastnit všichni milovníci přívlače. Stačí se jen registrovat pomocí přiloženého odkazu. Nejúspěšnější závodník vyhraje 40 000 korun v hotovosti. A aby toho nebylo málo, tak k tomuhle balíku peněz dostane ještě nadupaný belly boat High Rider 170 od společnosti Savage Gear v hodnotě 12 299 korun. To jde, ne? Velmi zajímavé jsou i pochopitelně i další ceny! O nich už ale více v přiloženém odkazu.

Tak už na něj konečně klikněte!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: PARYS

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -