DomůAkční nabídkaOsvědčený rybářský trik na TOP krmení do studené vody: jak mít více...

Osvědčený rybářský trik na TOP krmení do studené vody: jak mít více záběrů?

- Reklama -

Při prvních vycházkách k vodě, kdy je studená voda, je důležité mít aktraktivní krmení. Právě lákavá návnada pomůže přilákat ryby i z větší vzdálenosti. Jak připravit TOP krmení do studené vody? 

Ilustrační foto: MVDE

Určitě jste se s tím u vody taky setkali: sedíte na oblíbeném místě a pořád marně čekáte na záběr od ryby. Přitom kolega kousek vedle vás má záběr za záběrem. V čem je ten klíčový rozdíl? Může to být tím, že do krmítka dává lákavější krmení, které ve studené vodě spolehlivě pracuje.

Bacha! Lákavějším krmením nemyslíme, že musí být zákonitě dražší. To ani náhodou! Kolikrát stačí mít po ruce pytlík „s kouzelným práškem“, který dokáže posunout atraktivitu i levného krmení o několik levelů výše. Co je to za prášek? To si teď ukážeme!

 

Práškový posilovač MVDE do krmení

Luxusní práškový posilovač od špičkové belgické firmy MVDE do krmení, který dokáže výrazným způsobem vylepšit naši návnadu. Krmení po použití tohoto práškového atraktoru získá mnohem silnější vůni, díky které pak návnada účinněji láká ryby k nástraze. Práškové posilovače najdete na e-shopu dovozce MVDE  za super cenu.  

Práškový atraktor v příchuti švestka do krmení na ryby

Jak použít tento práškový posilovač. Velmi důležité je nejprve do kbelíku nasypat požadované množství SUCHÉHO krmení, a pak do něj přidat požadované množství práškového atraktoru. Je opravdu zcela zásadní vše míchat v suchém stavu! Pokud byste prášek nasypali do mokrého krmení, tak se atraktor tak dobře nepromíchá.

Ve chvíli, kdy máme v suchém krmení zamíchaný i práškový atraktor, tak až potom vše zalijeme vodou nebo nějakým tekutým atraktorem. Když máme připravené krmení, tak doporučujeme ještě před použitím alespoň 15 minut počkat – díky tomuto odležení se totiž vůně z prášku dokonale promísí s krmením. Tohle je fakt bomba!

Anýzový prášek na ryby do krmení

Při použití práškového atraktoru dojde k zásadní věci – krmení dostane výraznější pach, který se skvěle šíří i ve studené vodě. Jelikož nejde o tekutý atraktor, tak nehrozí, že by „ztuhnul“, a že by nevytvářel tolik zásadní pachovou stopu. Tohle je prostě do studené vody ideální!

 

Prášek vystačí až na 10 kilogramů krmení

Práškové atrkatory MVDE se vyrábí v celé řadě příchutí. Rybáři si mohou vybrat jak sladké, tak masové vůně. Naprosto nejoblíbenějšími příchutěmi jsou big fish (švestka), bloodmeal (krev) a karamel. Zmíněné příchutě patří mezi rybáři k nejžádanějším, protože právě na ně mají tak velké rybářské úspěchy.

Rybář sype voňavý práškový atraktor do krmení na ryby

Z naší zkušenosti jsou zmíněné 3 příchutě opravdu dokonalé. Ale stejně: na první vycházky, kdy je voda opravdu studená, se nám skvěle osvědčila výrazná příchuť tutti frutti. Právě ta dá krmení krásné nasládlý ocas, který právě při jarním rybaření skvěle funguje. Pak stačí jen přidat do návnady trochu červíků, a rázem máme TOP krmení do studené vody!

Hodně rybářů se pochopitelně ptá na dávkování. Belgický výrobce MVDE udává, že do krmení na ryby při „rekreačním rybaření“ stačí 250gramový pytlík na vylepšení až 10 kilogramů krmení. Pravdou ale je, že třeba závodníci na feeder nebo plavanou používají 250gramový pytlík na 3 až 5 kilo krmení, aby mělo výrazně silnější pach.

Nástraha na ryby CUC obalená v práškovém atraktoru, který má silnou vůni

Jestli chcete, aby vaše krmení skvěle fungovalo i za hodně nízkých teplot, pak rozhodně doporučujeme vyzkoušet tyto voňavé prášky. Ty jsou vynikající právě proto, že dokážou velmi rychle a jednoduše posílit pachovou stopu, která se skvěle šíří i za nízkých teplot. Voňavé prášky najdete na e-shopu dovozce MVDE  za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -