DomůAkční nabídkaPlovoucí „bonbóny“ na kapry: Lukáš Krása chce vytlačit klasické pelety z rybářského světa

Plovoucí „bonbóny“ na kapry: Lukáš Krása chce vytlačit klasické pelety z rybářského světa

- Reklama -

Rybářské firmy začínají představovat novinky pro rybářskou sezónu 2022. Jednou z nich je i společnost kapraře Lukáše Krásy, která ukázala plovoucí nugety na kapry, které připomínají bonbóny.

Ilustrační foto: LK Baits

„To je přece bonbón na kapry,“ jistojistě napadne nejednoho rybáře při prvním kontaktu s plovoucími nugetami na kapry od Lukáše Krásy. Tahle nástraha je novinkou pro rybářskou sezónu 2022, která nabízí celou řadu předností. O jakých výhodách to mluvíme? Pojďme se na tuhle novou nástrahu na kapry podívat blíže…

 

Plovoucí nugety na kapry LK Baits CUC! POP-UP Fluoro

Plovoucí nugety na kapry jsou dostupné na e-shopu LK Baits . Hodně zajímavá novinka z „dílny“ Lukáše Krásy, která kombinuje několik předností, které v takové podobě jiné nástrahy jen tak nenabídnou. První velkou výhodou je samotná konzistence nástrahy CUC! POP-UP Fluoro. Tyto plovoucí nugety na kapry mají „šťavnatě-gumovou“ konzistenci, která skutečně připomíná nějakou cukrovinku pro děti.

Konzistence těchto pelet má svůj důvod. Jaký? Jde o to, že díky své podobě tyto plovoucí nugety na kapry ve vodním prostředí mnohem atraktivněji vypouští silnou pachovou stopu a drobounké částečky. I proto je tato nástraha na kapry velmi vhodná pro rychlé chytání při krátkodobých vycházkách na klasickou položenou nebo feeder.

Další velkou zbraní je právě silná pachová stopa. Plovoucí nugety na kapry LK Baits CUC! POP-UP Fluoro jsou vyráběny ve 4 příchutích – mango, medvědí česnek (garlic bear), compot NHDC a lesní jahoda (wild strawberry). Všechny tyto příchutě u Lukáše Krásy prorazily proto, že ve vodě dokážou vytvořit fakt silnou vůni, na kterou kapři reagují.

Pak samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na ten fakt, že plovoucí nugety na kapry mají kontrastní barvy, které jdou vidět i na hodně zanesených podvodních terénech. Takže i když rybář bude chytat na bahnitém, zaneseném nebo zarostlém dně, tak to nevadí. Díky zbarvení půjde tato nástraha vidět i z větší vzdálenosti, a to i v špinavější vodě.

Silná vůně, atraktivní zbarvení a konzistence nástrahy jasně napovídají, že tyto plovoucí nugety na kapry jsou dokonalými nástrahami pro rychlé chytání ryb. K tomu ještě připočtěme to, že plovoucí nugety mají velikost 17 mm, která je pro takové chytání jako stvořená. Velký palec nahoru!

Lukáš Krása pro letošní rybářskou sezónu zase přišel s nástrahou, která má potenciál překreslit situaci na rybářském trhu. Jde o to, že tyto nugety jsou třeba oproti klasickým peletám atraktivnější nejen díky silné vůni a barvě, ale také rychlejšímu rozpadu ve vodním prostředí. A když k tomu připočteme plovoucí vlastnosti, pak je tady silný konkurent pro klasické pelety. Plovoucí nugety na kapry si můžete prohlédnout na e-shopu LK Baits .

 

Nadlehčené nugety na kapry CUC! Balanc

Tohle je další varianta populárních CUC! nuget od Lukáše Krásy. Tyto vybalancované nugety mají ve vodě taky velmi zajímavé vlastnosti, díky kterým se nástraha nezaboří do nánosů na dně. Oproti plovoucím nugetám vidíme velkou přednost také v tom, že nadlehčené nugety se vyrábí i v průměru 10 mm, což je naprosto dokonalé jak na začátek, tak i konec rybářské sezóny, kdy ryby nejsou tolik aktivní.

Dalším rozdílem je to, že tyto nadlehčené nugety se vyrábí v masových příchutích – patentka (bloodworm), Predator (silná masová vůně), játra (smoked liver) a krevety (spice shrimp).

Z toho výčtu je těžké si vybrat, ale pokud se ptáte na náš názor, pak naprosto luxusní jsou játrové nugety, které ve vodním prostředí vytvoří neuvěřitelně silnou „kouřovou“ clonu. Tohle je fakt luxus! Nadlehčené nugety si lze prohlédnout na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -