DomůNovinkyRybář chytil sumce přes 100 kilo váhy. Velkého dravce pustil zpátky na...

Rybář chytil sumce přes 100 kilo váhy. Velkého dravce pustil zpátky na svobodu

- Reklama -

Rybář Kristóf Szuromi zažil nezapomenutelný zážitek. V maďarské řece Tisa dokázal přelstít obrovského sumce o váze přes 100 kilogramů. Podle tamního rybářského média jde o nový rekord Maďarska.

Ilustrační foto: InRybar.cz

Na tenhle zážitek rybář Kristóf Szuromi do konce života nezapomene. Na začátku května mu při chytání v řece Tise zabrala obrovská ryba, kdy následoval tuhý souboj. Úspěšný rybář sumce zdolal z lodě. Z přiloženého videa je potom ještě patrné, že obrovský dravec zabral na umělou nástrahu.

Hned ze začátku bylo jasné, že tohle bude obrovská ryba! Na záběrech ze zdolávání v přiloženém videu jde krásně vidět, jak je prut neuvěřitelně ohnutý. Přesto! Asi málokdo čekal, že to bude až taková „obluda“, která stanoví nový maďarský rekord.

VIDEO: Rybář ulovil obrovského sumce v řece Tisa. Jde o nový rekord Maďarska 

 

Nový rekord sumce v Maďarsku váží 108 kilo

Až po úspěšném zdolání bylo jasné, že tenhle sumec je nefalšovaným králem řeky. Výsledná váha? 108 kilogramů! Záběry obrovského sumce začaly okamžitě plnit stránky rybářských magazínů a diskusí. Není se co divit! Podle maďarského média mandiner.hu jde o nový rekord nejen řeky Tisy, ale také Maďarska.

Klíčovou informací je, že úspěšný rybář sumce nezabil, ale obrovského dravce pustil zpátky na svobodu. „My Maďaři můžeme být hrdí, že v našich vodách žijí tak velké ryby,“ řekl úspěšný rybář Kristóf Szuromi v přiloženém videu.

 

Řeka Tisa: Tepna na východu Evropy

Řeka Tisa je obrovskou řekou, která na délku měří 996 kilometrů. Významný evropský tok pramení na Ukrajině, odkud pokračuje směrem k Rumunsku, kde tvoří hranici mezi oběma zeměmi. Odtud se stáčí do Maďarska, kde rovněž tvoří hranici – a to mezi Maďarskem a Slovenskem. Z Maďarska následně Tisa teče do Srbska, kde se kousek od Bělehradu vlévá do Dunaje.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -