DomůRybářské radyRybaření v zahraničíRybaření mezi krvežíznivými žraloky: čeští rybáři natočili unikátní film

Rybaření mezi krvežíznivými žraloky: čeští rybáři natočili unikátní film

- Reklama -

Rybářská parta okolo známého rybáře Zdeňka „Rybostroje“ Řeřuchy vydala další rybářský film ze série Za rybami světových moří. Tentokrát se čeští rybáři vydali na exotické Seychely.

Říkáte si občas, že už jste z rybářské tvorby viděli úplně všechno? Že vás už žádné video nebo film pro rybáře nemůže ničím překvapit? Tak to jste na omylu! Českým rybářům se totiž povedlo na Seychelách natočit opravdu unikátní rybářský film, který je sondou do rybářského ráje.

 

Žraloci útočili na zdolávané ryby

Seychely jsou snovou lokalitou pro mnoho rybářů, kteří se sem vydávají změřit síly s těmi největšími rybami. A právě za nimi se vydal i český rybář Zdeněk „Rybostroj“ Řeřucha s dalšími českými rybáři. Ti se na Seychelách utkali s obrovskými rybami.

Ovšem ani ty největší ryby na háčku nebyly v bezpečí před krvežíznivými predátory. Ve filmu z cyklu Za rybami světových moří můžete například vidět, jak obrovští žraloci nekompromisně požírají i 10kilogramové tuňáky.

Seychely jsou rybářským rájem i proto, že rybáři se tady mohou setkat s takovými „rybími protivníky“, kteří vymotají celou cívku z utaženého navijáku během několika desítek vteřin. Češi ale zažili i pořádně stresové situace, kdy šlo doslova o zdraví. Do lodi například skočila zdolávaná barakuda, která jednoho rybáře minula jen o těsné centimetry.

 

Seriál produkují čeští rybáři

Film českých rybářů ze Seychel není nabitý jen akčními scénami zdolávání krásných ryb, ale rybáři v něm najdou také užitečné informace o tom, jak na Seychely vycestovat, kde se ubytovat, kde nakupovat, a na co si dát vlastně pozor. Čeští rybáři se vydali po stopách mořských ryb a nezapomenutelných zážitků.

Film produkoval tým českých dobrodruhů a rybářů z projektů Zachytame.cz a HektorProject. Samotní aktéři filmu Zdeněk „Rybostroj“ Řeřucha, Tomáš „Hektor“ Poul a Vladan „Rejža“ Latzka tento film natáčí, střihají a vydávají úplně sami. Veškeré záběry, a dokonce i samotná hudba, jsou originální.

Rybáři okolo Zdeňka „Rybostroje“ Řeřuchy patří ke zkušeným cestovatelům a rybářským tvůrcům. Předešlé díly seriálu Za rybami světových moří rybáři natáčeli například v Norsku, Chorvatsku nebo v dalekém Ománu.

Foto: Zdeněk Řeřucha (se souhlasem)

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -