DomůAkční nabídkaRybaření za lidové peníze: Dělený prut na kapry s navijákem od německé značky

Rybaření za lidové peníze: Dělený prut na kapry s navijákem od německé značky

- Reklama -

Na e-shopu PARYS jsou k dostání sady pro rybáře, které obsahují jak dělenou udici na kapry, tak i naviják. Výhodou je, že tyto sady si lze obstarat za rozumné peníze. Ideální pro nenáročné rybáře.

Ilustrační foto: PARYS

Mezi rybáři je plno fanoušků rybaření, kteří nechtějí do výbavy investovat přehršel financí. A to je úplně v pořádku. To ale neznamená, že pro takové rybáře jsou na trhu jenom nekvalitní produkty. To ani náhodou! Důkazem jsou akční sady od německé značky DAM, které jsou k dostání za rozumné peníze, přitom ale nabízí zajímavé vlastnosti a vysokou kvalitu.

 

Dělený prut na kapry DAM Base X Carp s navijákem

Na těchto akční sadách mají rybáři rádi hlavně to, že seženou to nejdůležitější vybavení na ryby najednou. Takže nemusí složitě vybírat vhodný naviják k dělenému prutu. To platí i u této sady děleného prutu s navijákem, který je dostupný na e-shopu PARYS. Rybář za rozumné peníze obdrží obě důležité součásti rybářské výbavy. Co tato sada vlastně kombinuje?

Začněme dělenou udicí na kapry: Jde o prut Base X Carp v délce 3,6 metru a gramáži 3 lb. Jedná se tedy o „univerzální“ prut, který je vhodný jak pro nahazování i do větších vzdáleností, tak například se s ním dobře manipuluje na lodi při vyvážení. Tenhle prut lze použít jak na menších, tak rozlehlejších vodách.

Blank této udice je vyrobený ze sklolaminátu. Tedy z materiálu, který je krásně pevný a odolný, přitom luxusně lehký. Rybář tak může s tímto prutem nahazovat i do větších vzdáleností, aniž by se měl bát poškození udice.

K dalekým hodům přispívají i kvalitní EVA očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby v nich docházelo k co nejmenšímu tření. Díky tomu tak hozená montáž letí opravdu daleko. Samozřejmostí je potom odolné DPS sedlo na naviják, které spolehlivě udrží i větší kaprový naviják. A prut se skvěle drží díky EVA rukojeti, která neprokluzuje.

 

K prutu dostanete naviják s volnoběžnou brzdou

Důležitou výhodou této akční sady je pochopitelně to, že rybář k dělenému prutu dostane i kvalitní naviják na kapry s volnoběžnou brzdou. Jde o spolehlivý model Nova 5000 FS od německé značky DAM. Rybáři tyto kaprové navijáky mají rádi třeba proto, že mají onu volnoběžnou brzdu. Právě ta je populárním prvkem při chytání kaprů na položenou.

Kromě toho ale naviják na kapry Nova 5000 FS nabízí i kvalitní zpracování. Tento kaprový stroj je zhotoven z grafitu, tedy z pevného a odolného materiálu. Tohle je záruka toho, že tento naviják na kapry s volnoběžnou brzdou bude spolehlivě sloužit dlouhou dobu. A to i při rybaření v těžkých podmínkách.

Důležitý je samozřejmě i precizní a pravidelný chod, o který se stará jedno kuličkové ložisko. Nesmíme zapomenout ani na to, že v navijáku je počítačově vyvážený rotor. A důležitou součástí je také rolnička, která zabraňuje kroucení vlasce. Takže na navazovacím vlákně se nevytváří žádné nepříjemné nerovnou nebo obloučky.

Pokud jste třeba začínající rybář, anebo občasný fanoušek položené či kaprařiny, pak by vás tento akční set dělený prut + naviják s volnoběžnou brzdou mohl fakt zajímat. Tohle je ideální pro jednoduchý lov kaprů, kdy se nehoníme za těmi největšími rybami. Nezapomeňte, že tuto akční sadu si lze obstarat na e-shopu PARYS.  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -