DomůNovinkySeznam vystavovatelů FOR FISHING 2022: V Praze bude Mikbaits nebo Jakub Vágner

Seznam vystavovatelů FOR FISHING 2022: V Praze bude Mikbaits nebo Jakub Vágner

- Reklama -

Organizátoři FOR FISHING 2022 v pražských Letňanech zveřejnili aktuální seznam vystavovatelů. A z něj je patrné, že do Prahy přijedou zajímavá rybářská jména. Třeba firma Mikbaits nebo Jakub Vágner.

Ilustrační foto: FOR FISHING

Po přesunutí původního únorového termínu na březnový se začal seznam vystavovatelů na letošním ročníku oblíbeného rybářského veletrhu FOR FISHING plnit. Návštěvníci si tak mohou na webu veletrhu přečíst, že od 10. do 13. března 2022, budou v PVA EXPO přítomná zvučná jména rybářského světa.

 

Zajímavé firmy z kaprařiny

Začněme kaprařinou, která patří k nejvíce populárním rybářským disciplínám v České republice. Právě tato rybolovná metoda bude zastoupena zajímavými značkami. K těm nejzvučnějším určitě patří společnost Mikbaits od ostříleného kapraře Michala Kučery. Rybáři se tak mohou těšit na celou řadu novinek pro rok 2022 od sympatického rybáře.

Kromě firmy Michala Kučery budou ale v Praze i další kaprařské firmy. Třeba oblíbená firma Krmiva Hulín, která má vysokou popularitu u rybářů třeba díky cenově příznivému sortimentu. Dalšími zvučnými kaprařskými firmami pak bude třeba Mastodont Baits nebo Splashbaits.

V rybářském katalogu vystavovatelů nechybí ani velmi zvučené jméno z posledních sezón. Na letňanském výstavišti bude přítomný DECATHLON, který si rybáři oblíbili třeba díky nízkým cenám, ale i zajímavému sortimentu pro rybaření.

Na webu FOR FISHING jde například vyčíst, že DECATHLON bude v Praze vystavovat i atrkativní camping pro rybáře, který rovněž patří k velmi oblíbeným sortimentům této firmy u česko-slovenských rybářů.

 

Největší expozici veletrhu bude mít společnost FHST

Ta na velkorysé 300 m2 výstavní ploše představí sortiment špičkových značek pro fanoušky skoro všech rybolovných technik: RidgeMonkey, Sonik Sports, Westin Fishing, Keitech, Vitalbaits, BKK Hooks, Navitas, Vagner a Alza.

Právě na této expozici zastihnete Jakuba Vágnera, Radka Filipa, Romana Kuřila a další známé rybáře, kteří budou mít na veletrhu i přednášky.

 

Jakub Vágner potvrdil účast na FOR FISHING 2022

Svou účast na rybářském veletrhu FOR FISHING potvrdil i slavný rybář Jakub Vágner, který bude patřit k nejvýraznějším tvářím letošního ročníku. Rybářský rekordman se třeba svěřil s tím, že na FOR FISHING bude mít i rybářské přednášky.

V seznamu vystavovatelů náš nejznámější rybář sice chybí, ovšem svou účast potvrdil v jednom ze svých videí. Kromě čtvrtku bude Jakub Vágner na pražském výstavišti všechny dny. „Nebudu jenom první den ve čtvrtek. Ale budu v pátek odpoledne, celou sobotu a neděli. Budu mít na FOR FISHING i přednášky,“ řekl Jakub Vágner.

INFO: Prohlédněte si kompletní seznam vystavovatelů na FOR FISHING 2022

Jak už jsme výše uvedli, tak FOR FISHING 2022 se bude konat od 10. do 13. března 2022 v PVA EXPO v Praze v Letňanech. Ve čtvrtek, v pátek a v sobotu bude výstava otevřena od 10 do 18 hodin, v neděli pak od 10 do 16 hodin.  

Cena vstupného je v předprodeji 150 korun, na místě bude lístek na veletrh stát 200 korun. Děti do 140 centimetrů výšky, ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma. Je třeba připomenout, že na veletrhu ve vnitřních prostorách platí podmínka nosit respirátor.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

8 KOMENTÁŘE

  1. Kdyz se divam na seznam vystavovatelu, tak je to jedna velka bida. Kde jsou ty casy kdy se ucastnila velka spousta vyznamnych firem. Mikbaits a Krmiva Hulin to nezachrani, Decathlon nema moc co predvest, ostatni je bida s nouzi 🙁 Tesil jsem se a chtel videt prezentace novinek, ale tak jak je to obsazene to je pro me osobne ztrata casu. Uz celkem chapu proc poradatel pomerne dlouho zdrzoval zverejneni seznamu vystavovatelu. Chtel prodat v predprodeji co nejvic vstupenek nez lidi zjisti ze je to stejne jako na na podzim past a propadak. Snad se to nekdy v budoucnu vrati na uroven roku 2020. Nezbyva nez doufat….

  2. vzhledem k tomu jak chtěli provozovatelé segregovat a omezovat návštěvníky vládou protizákoně vydaných opatření, je pro mne a i mé přátele tato výstava neakceptovatelná! Jezdilo nás několik a letos a navždy už nepojedeme. Nebudeme podporovat někoho kdo na totalitě nejen vydělal ale i sám se na ní podílel. heil pfizer

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -