DomůRybářské radyRybářská vědaPODVODNÍ VIDEO: Podívejte se, jak jsou agresivní pstruzi duhoví při krmení

PODVODNÍ VIDEO: Podívejte se, jak jsou agresivní pstruzi duhoví při krmení

- Reklama -

Pstruzi duhoví jsou nádherně divocí dravci, kteří chňapnou po všem, co se ve vodě pohne. Proto jsme využili nabídky natáčení v jedné vodě, kde se tyhle barevné ryby vyskytují. Naše podvodní kamera zaznamenala divoké výpady duhových dravců při krmení.

Stojíme na břehu oné vody a štelujeme kameru. Začínáme ji nořit pod klidnou hladinu, a doufáme, že se jí pstruzi nebudou bát. První hody krmení před objektiv nás uklidňují. Pstruzi agresivně žerou, jakoby jim ani žádná kamera nepřekážela.

Výsledek je nakonec uspokojivý. Udělali jsme hned několik záběrů toho, jak ryby divoce hltají padající potravu. Teď máte jedinečnou možnost i vy. Podívejte se, jak to vypadá pod hladinou, když probíhá hostina plná nenasytných pstruhů duhových!

Poznámka: Doporučujeme video spustit v HD kvalitě. 

 

To není všechno!

Tenhle článek je speciální, protože obsahuje hned dvě videa. V tomhle snímku najdete nádherné záběry pomalu se vybarvujících střevlí. Jaro je totiž tady, a vody se tak začínají pozvolna probouzet. Proto jsme se vydali k hluboké tůni, kde tyhle drobné rybky žijí. Nakonec jsme je našli. Ryby stály u potopených pevností z kořenů statných stromů. A co víc, záběry se povedly. Tak si je nenechte ujít!

Poznámka: Doporučujeme video spustit v HD kvalitě. 

 

Autor: Viktor Krus

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -