skingbranding-banner

EXKLUZIVNÍ KAPRAŘSKÉ VIDEO: Fascinující svět kaprů


Život kaprů. A vlastně i jiných kaprovitých druhů ryb. Tohle přesně uvidíte v našem novém videu, které jsme pro vás natočili. Na unikátních záběrech, které jsme natáčeli v přirozeném prostředí těchto ryb, uvidíte, jak se kapři chovají, jak přijímají potravu a jak vlastně žijí. Věříme, že si toto video užijete.

Jsme pevně přesvědčeni o tom, že úspěšný lov se odvíjí také podle toho, jak dobře rybář pochopí chování ryb. Jestli pochopí to, kde ryby žijí, jak se chovají a jakou potravu přijímají. Je zapotřebí, abyste získali co nejvíce informací o rybách, které chcete ulovit. A my vám teď takové video nabízíme. Ve videu Fascinující svět kaprů uvidíte všechno, co potřebujete o životě kaprů vědět.

Na druhou stranu ale věříme, že si při zhlédnutí tohoto videa uvědomíte, jací jsou kapři úžasní tvorové, a že si zaslouží náležitou úctu a respekt. Tu můžete kaprům prokázat tak, že je po zdolání pustíte zpátky do vody, že je háčků budete zbavovat ve vodě, anebo alespoň na mokré podložce, a že na ně nebudete sahat suchýma rukama. Kapři jsou živí tvorové, proto se prosím k nim tak chovejte.

 

Kaprařské video: Fascinující svět kaprů

 

Proč jsme natáčeli?

Chceme, aby si lidé uvědomili, jaké máme štěstí, že naše vody jsou ještě plné ryb. A také chceme, aby si lidé uvědomili, jak křehký je podvodní svět, do kterého zasahujeme. Natáčeli jsme zvířata v jejich přirozeném prostředí. Viděli jsme, jak žijí a jak se chovají. A to byl ten nejlepší zážitek. Chceme vám jej předat, abyste viděli, že i u nás je nádherná příroda plná jedinečných tvorů.

 

Kde jsme natáčeli?

Video jsme natáčeli na jedné svazové vodě. S dovolením, její název si necháme pro sebe, i když je zřejmé, že z jistých záběrů si někteří rybáři vyvodí, kde jsme pracovali. Chceme hlavně říci, že jsme natáčeli v přirozeném prostředí kaprů – na svazové vodě. Na vodě, ve které kapři žijí už pěknou řádku let. Nenavštěvovali jsme žádné soukromé revíry, žádné chovné rybníky. Točili jsme na rozsáhlé vodní ploše. Chtěli jsme kapry zaznamenat v co možná „nejdivočejší“ formě. Snad se nám to povedlo. To ale posoudíte až vy.

 

Jak jsme natáčeli?

Natáčeli jsme s pomocí našeho podvodního vybavení. Bohužel, v současnosti nejsme schopni si pořídit kvalitnější vybavení, což se podepisuje na celkové kvalitě obrazu. Jsme si toho vědomi, a pokusíme se co nejrychleji najít lepší řešení. Pevně ale věříme, že video většinu z vás potěší, protože takových videí o českých rybách zase tolik není.

 

Kdy jsme natáčeli?

V roce 2014. Z lodě. V zimě, v horku, za deště. Na mělčinách i v hlubokých propadlinách. Podmínky byly takové, jaké nám příroda nadělila. A jsme za to rádi. Byla to dřina, ale také obrovský zážitek. A za to děkujeme. Děkujeme, že jsme pro vás mohli natáčet…

Přejeme vám příjemnou zábavu.

Vaše redakce InRybar.cz

Rubrika: Kaprařina
Štítky:

Nové články v rubrice

Nejlepší boilies na jarní kapry: Klíčové faktory, které rozhodují o úspěchu! Na tohle dávejte bacha

admin | přečteno: 4681x | 13.04.2021 | Žádné komentáře

Lov kaprů na boilies je fenoménem, kterému propadlo obrovské množství …

Trumf zkušených kaprařů: „Neviditelné“ návazce na kapry! Z jakého materiálu je vázat?

admin | přečteno: 8405x | 7.04.2021 | 1 komentář

Návazec na kapry je klíčovou součástí udice. Je to pochopitelné! …

Kukuřice versus boilies: Stejné množství boilies a kukuřice na lovném místě? Vždy zvítězí boilies!

admin | přečteno: 4598x | 30.03.2021 | Žádné komentáře

Tenhle „souboj“ nástrah je tématem rybářských diskusí odjakživa. A není …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.