DomůNovinkyŠílenost! 6 opilých pytláků chytalo na chovných vodách! Zadrželi je policisté

Šílenost! 6 opilých pytláků chytalo na chovných vodách! Zadrželi je policisté

- Reklama -

Tak tohle je pořádná drzost! Na rybochovném zařízení v Chabařovicích za všedního dne pytlačila šestice cizinců, která byla v podroušeném stavu. Informoval o tom Severočeský územní svaz. A jelikož nikdo nevěděl, jak budou pytláci reagovat, tak proto byla přivolána policejní hlídka. Nakonec na šestici pytláků z ciziny přijely dvě policejní auta.

Foto: InRybar.cz

„Ve spolupráci s policií bylo během tohoto víkendu v areálu rybochovného zařízení Severočeského územního svazu v Chabařovicích zadrženo 6 pytláků z ciziny, kteří pytlačili společně,“ uvedl Severočeský územní svaz na sociálních sítích.

Absolutní drzostí bylo, že pytláci se ani neobtěžovali, aby byli nějak nenápadní. Prostě za všedního dne přišli do rybochovného zařízení a začali chytat. „Na chovných nádržích lovili za bílého dne. Všichni navíc na krmném místě a posilněni alkoholem,“ řekl magazínu InRybar.cz mluvčí severočeských rybářů Jan Skalský.

Jak se do rybochovného zařízení pytláci vlastně dostali? „Jedna z nádrží našeho rybochovného zařízení slouží jako koupaliště s přiléhajícím kempem. Odtud se k nádržím dostali. Hlásili se k jiným ubytovaným, ale ti s nimi, pokud víme, neměli žádnou spojitost. Situaci tak budeme řešit i s městem Chabařovice,“ vysvětluje Jan Skalský ze Severočeského územního svazu.

 

Na pytláky přijely dvě hlídky

Nakonec byla ale šestice pytláků zadržena. Ovšem! Na pytláky musela přijet policie. „S ohledem na podnapilost dorazily dvě hlídky policie. Případný trest bude na orgánech státní správy,“ řekl Jan Skalský, který ještě dodal: „Je nepřijatelné, aby se v areálu kempu pohybovali cizinci, kteří tam nemají co dělat, a následně vnikají na cizí pozemky a přes zákazové cedule loví.“

Při komunikaci se zadrženými pytláky pomáhal jeden z brigádníků, který častokrát bezplatně pomáhá severočeským rybářům. Jde o rybáře původem z Ukrajiny. „Tento rybář pomohl s překladem při komunikaci s pytláky z ciziny. Je to jeden z nejpracovitějších lidí, co nám chodí s ohledem na lásku k rybařině zdarma pomáhat jako brigádník,“ popisuje Jan Skalský.

Bohužel, tato šestice pytláků dělá jejich kolegům z východu Evropy stále špatné jméno. Přesto! Prostě nejde všechny rybáře z ciziny házet do jednoho „pytle“! Snad se to v následujícím období napraví.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Nic nové, tyhle lidi si myslí, že jsou asi na Ukrajině.
    Přijdu sem a myslí si, že si tady můžou dělat co chtějí, jak v ty díře odkud přišli. A jsou už všude, kam přijdu na ryby, tam je vidím, hlavně teda slyším, protože se chovají u vody jak prasata. Je mi z toho už dost špatně a začínám být na to hodně alergický. Bohužel, povolenku dostane každéj bezmozek, takže to tak i vypadá. Čest výjimkam.

  2. Vykázat z republiky s doživotním zákazem vstupu k nám. Při porušení tvrdé tresty nepodmíněně. A při výslechu zřezat jak dobytek, aby se sami rukama alespoň měsíc nenajedli! Parchanti z východu. Myslí si, že mohou všechno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -