DomůAkční nabídkaŠpičkový naviják na sumce z Japonska: tenhle naviják rybáře „přežije“

Špičkový naviják na sumce z Japonska: tenhle naviják rybáře „přežije“

- Reklama -

Naviják na sumce je klíčovou součástí sumcařské výbavy. Ve chvíli, kdy má rybář na prutu připevněný nekvalitní naviják, pak se může se životním úlovkem rovnou rozloučit. Proto pro vás máme tip.

Na rybářském e-shopu FishMax z Uherského Hradiště jsou nyní k dostání s výraznou slevou dokonalé navijáky na sumce, které byly zkonstruovány v Japonsku. Ano, v zemi, odkud pochází špičkové rybářské vybavení, které se vyznačuje obrovskou kvalitou a výdrží. A jinak tomu není ani v případě těchto navijáků na sumce, které „přežijí“ rybáře díky použití těch nejkvalitnějších materiálů

 

Naviják na sumce WFT Ryobi Ixorne (s náhradní cívkou)

Tohle jsou navijáky na sumce, které si výrazně oblíbili ostřílení sumcaři nejen z Česka a Slovenska, ale také z Evropy. Když třeba pojedete na španělské Ebro, pak zrovna tento model na této vodě uvidíte velmi často. Skvělý naviják na sumce najdete na e-shopu FishMax.cz . Slovenští rybáři mohou objednávat na e-shopu FishMax.sk . Nezapomeňte použít slevový kód DRAVCI!

Sumcaři totiž moc dobře ví, že tento naviják je poskládaný ze špičkových komponentů z Japonska. Rybář se tak může spolehnout, že uvnitř těla najde dokonalá ložiska z nerezové oceli, která slibují dlouhodobé a bezproblémové používání i v těch nejtěžších podmínkách.

Dalším obrovským plusem je, že naviják je vyrobený z prvotřídních uhlíkových vláken. A jak známo, tak právě tento materiál se vyznačuje obrovskou odolností a pevností. Zároveň je uhlíkový materiál velmi lehký, takže i když rybář drží v ruce poměrně robustní naviják, nezačne jej po chvíli bolet ruka tak, jako u jiných modelů od konkurence. Palec nahoru!

Každý sumcař, který měl na prutu skutečně velkého sumce, setsakramentsky dobře ví, že klíčová je kvalitní brzda. A tu na tomto modelu od věhlasné značky WFT najdeme. Jedná se o karbonovou brzdu, která dokáže zastavit i pořádně rozjetého sumce, který má několik desítek kilogramů. Tahle brzda fakt zastaví i „rozjetý vlak“!

 

Navijáky jsou k dostání ve více velikostech

Navijáky se dodávají hned v několika velikostech. K dostání jsou i menší modely o velikostech 3000 a 4000. Tyto navijáky si rybáři oblíbili třeba i na sumcovou přívlač. Znova: tím hlavním důvodem je poměrně nízká váha navijáků, která je při tomto způsobu lovu sumců naprosto klíčová.

Na výběr je pak i větší naviják o velikosti 5000, který rybáři v Česku a na Slovensku s velkou oblibou používají i při ostatních metodách lovu sumců. Naviják je pak jako dělaný na české a slovenské řeky, kdy dokáže i v silnějším proudu zastavit ujíždějícího sumce. Tenhle naviják nemá chybu!

Velkou výhodou je, že k navijákům výrobce přidává i náhradní cívku. Rybář si tak může na sumcovou výpravu vzít vícero druhů šňůr, takže je schopný reagovat na nejrůznější podmínky u vody. Tohle se nám hodně líbí! Kvalitní navijáky na sumce WFT najdete na e-shopu FishMax.cz . Slovenští rybáři mohou objednávat na e-shopu FishMax.sk . Nezapomeňte použít slevový kód DRAVCI!

 

Výhodný set na sumce od SPORTEX

Sumcaři pozor! Výhodnou akci si připravila i věhlasná německá značka SPORTEX: ta všem milovníkům sumců nabízí výhodný set kvalitního prutu na sumce spolu s prvotřídní sumcovou šňůrou. Výhodný set SPORTEX najdete na e-shop FishMax.cz

Co je to za prut? Jedná se o dokonalou udici Catfire Transform. Jak už název napovídá, tak u tohoto prutu si sumcař může volit délku prutu podle aktuálních podmínek. Buďto je možné jej využívat jako dvoudílnou udici o délce 2,7 metrů. V případě, kdy potřebuje sumcař chytat na delší udici, pak stačí přidat třetí díl – a prut se rázem prodlouží na 320 centimetrů.

Díky této vychytávce si sumcaři tento prut skutečně zamilovali, protože jej lze používat na drtivé většině revírů, ale také při lovu na nejrůznější rybolovné metody. Rybář tak nemusí s sebou tahat několik udic – stačí mu prostě jedna univerzální.

K sumcovému prutu Catfire Transform pak německá značka SPORTEX přidává i vynikající sumcovou šňůru Climax Cult. Tato šňůra má průměr 0,75 milimetrů, její nosnost je 75 kilogramů. Takže je vhodná na drtivou většinu tuzemských vod. Sumcaři pak toto splétané vlákno od německé značky milují díky obrovské odolnosti proti oděru a nosnosti. Tenhle set si rozhodně nenechte „upláchnout“!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -