DomůNovinkyBrutální kaprařina Bohumila Kuny! Rybář chytá už jenom na jeden prut! Nestíhá...

Brutální kaprařina Bohumila Kuny! Rybář chytá už jenom na jeden prut! Nestíhá sekat ryby

- Reklama -

Labský rybář Bohumil Kuna je dobře známý tím, že i velké kapry chytá s pomocí jednoduché montáže, a vlastně i taktiky. Ale proč to komplikovat, když mu tento přístup funguje? Důkazem je například poslední video, ve kterém ukazuje jednoduchý způsob, se kterým se mu aktuálně na Labi zatraceně dobře daří. A to dokonce tak, že musel chytat jenom na jeden prut! Ano, těch záběrů od kaprů bylo tolik…

Ilustrační foto: InRybar.cz

Počasí se v posledních dnech dost mění, na což reagují i ryby. Kapři aktuálně krásně berou! A proto je na Labi i Bohumil Kuna, který se snaží přelstít tamní krásné ryby. A daří se mu! Charismatický rybář z Labe nádherné kapry chytá na jeho vlastní boilies. „Bohoušovy koule zase fungují. Vyřazuji jeden prut z lovu, protože to se nedá chytat už. Záběry jsou hrozně brutální!“ řekl Bohumil Kuna v novém videu.

Jak je u Bohumila Kuny zvykem, tak tento rybář si nenechává nic pro sebe a všem rybářům ukazuje, jak vlastně kapry chytá. Jeho metoda by se dala shrnout tak, že v jednoduchosti je síla!

Tentokrát změna plánu: Dávám jednu ovocnou a jednu masovou kouli, bez rovnátka a větší háček, ale taky obrovský distanc od háčku. Tím redukuji malé kapry. Prostě to dělám jednoduše,“ prozrazuje rybář z Labe.

Po ukázce jednoduché montáže na kapry, kterou Bohumil Kuna používá, přichází řada video-záběrů z jeho lovu na Labi, ve kterém se mu podařilo ulovit hned několik krásných ryb. Mrkněte na brutální jízdu Bohumila Kuny…

VIDEO: Bohumil Kuna nestíhá chytat kapry na Labi

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -