DomůAkční nabídkaÚspěšné rybaření na krmítko: Účinná nástraha na podzimní kapry za pár korun

Úspěšné rybaření na krmítko: Účinná nástraha na podzimní kapry za pár korun

- Reklama -

Podzim je jako dělaný pro lov krásných kaprů na krmítko. Ryby se připravují na zimu, takže žerou jako divé. Na co je ale chytat? Zkuste třeba zajímavou nástrahu od české značky ZFish za super cenu.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Podzimní rybaření je nádhernou záležitostí. Okolní příroda je zbarvená jako dětská omalovánka, a navíc podmínky jsou pro rybaření naprosto ideální. Kapři sbírají potravu s velkou chutí, takže rybáři u vody mají spoustu záběrů.

Aby ale kapři skutečně brali, je zapotřebí mít na háčku nebo pod háčkem zajímavou nástrahu. Ta totiž rozhoduje o případném (ne)úspěchu. Co použít? Pokud chceme kvalitní nástrahu za rozumnou cenu, pak se můžeme podívat na zajímavou nástrahu od české značky ZFish.

 

Dumbells na kapry ZFish

Tohle je vynikající nástraha na podzimní krmítko. Co jsou to vlastně dumbellsky? Jedná se o moderní nástrahu ve tvaru válečku, která má atraktivní velikost, lákavou konzistenci a výrazné aroma. Není proto divu, že spousta rybářů tuto nástrahu používá při podzimním lovu kaprů. Levné dumbellsky najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Plovoucí nástraha na ryby ZFish Dumbells

Jaké jsou hlavní výhody této nástrahy? Musíme začít průměrem. Konkrétně tato nástraha má velikost 8 mm, takže je naprosto ideální pro rychlé chytání kaprů na krmítko. Díky menší velikosti na něj berou kapři, ale i jiné ryby, nejrůznějších velikostí, takže rybář se u vody rozhodně nenudí.

Další obrovskou předností je konzistence. I když jde o moderní nástrahu, tak není určena jen pro „moderní návazce“. To ani náhodou! Dumbellsky jde rovnou napíchnou na háček tak, jako jiné klasické nástrahy na položenou (třeba nástrahy z pečiva). Rybář tak nemusí mít po ruce „tunu“ bižuterie pro lovu „na vlas“.

Ulovený kapr při rybaření

Ještě ohledně té konzistence: tato nástraha je sice krásně měkká, takže jde pohodlně propíchnout, zároveň ale ve vodě vydrží delší dobu. Takže rybář nemusí pořád přehazovat. A zároveň má jistotu, že nástrahu nestrhnou menší ryby (např. plotice, perlíni), které krmení na krmítku přiláká jako první.

 

Dokonalá vůně ve vodním prostředí

Rybáři si tuto nástrahu mohou vybrat hned v 5 příchutích. Nejvíce je tato nástraha dostupná v masovém provedení. První příchutí je „nesmrtelná klasika“ oliheň/krill (squid/krill). Tato příchuť má na kontě celou řadu krásných kaprů, protože ve vodním prostředí vysílá atraktivní pachovou stopu, která se dobře šíří i za nízkých teplot. Podobnou příchutí je potom i oliheň/chobotnice (squid/octopus).

Třetí masová příchuť je potom kombinovaná i se sladkou příchutí. Jde o dumbellský v příchuti monster crab/ananas (monster crab/pineapple). Toto je taky hodně zajímavá příchuť! Pokud pak hledáte čistě sladkou příchuť, pak je na výběr jahoda/banán (strawberry/banas). Tyto dumbellsky jsou vynikající zejména za slunečného počasí.

Naším „černým koněm“ je ale poslední příchuť – robin red. Jde o kořeněnou směs, která má unikátní aroma, které se velmi dobře šíří i v hodně studené vodě. Proto jsou tyto dumbellsky tolik populárním právě na podzim, kdy na ně ryby spolehlivě berou. Navíc, nejde o tolik okoukanou nástrahu, protože rybáři na podzim hodně používají spíše masové příchutě.

Pokud aktuálně hledáte nějakou zajímavou nástrahu na podzimní vycházky, pak se rozhodně podívejte na tyto dumbellsky za super cenu. Nástraha na kapry do studené vody má vynikající konzistenci, atraktivní velikost a silné aroma. Na tohle to bere! Levnou nástrahu najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -