DomůAkční nabídkaÚspěšný lov úhoře: tenhle trik slibuje rybářovi více záběrů od úhořů

Úspěšný lov úhoře: tenhle trik slibuje rybářovi více záběrů od úhořů

- Reklama -

Sezóna úhořů je v plném proudu! Rybáři s rousnicemi nyní potichu posedávají na březích revírů. A mlčky pozorují světélkující číhátka. Aby byly záběry častější, je vhodné vylepšit nástrahu na úhoře.

O úhořích se moc dobře ví, že tito noční dravci mají vytříbený čich. Právě s jeho pomocí jsou schopni vystopovat nebohou kořist i za černočerné tmy. Tohoto faktu by měli využít i rybáři. Jakým způsobem? Osvědčeným trikem je namočit rousnici do páchnoucího roztoku, který výrazným způsobem posílí pachovou stránku rousnic. Takových smradlavých tekutin je hned několik…

 

Predator Booster

Tento produkt je dneska už legendární „položkou“ mezi všemi milovníky lovu úhořů. Jedná se totiž o to, že jen málokterý roztok má tak výrazný odér. Jestli chcete jednoduše a rychle vylepšit nástrahu na úhoře, tohle je správná cesta! Predator Booster najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Lahvička s páchnoucí tekutinou Predator Booster pro vylepšení rybářských nástrah

Jak je možné, že Predator Booster tak silně páchne? Vývojářům se povedlo v roztoku docílit podobného bakteriálního procesu, který je k vidění třeba na těle mrtvé ryby. Ano, když na břehu vidíte uhynulou rybu, tak na její mrtvé tkáni probíhá podobný proces jako v Predator Boosteru. Proto je ten smrad tak silný

Tato páchnoucí tekutina se dodává v praktických lahvičkách s úzkým hrdlem. Díky tomu je tak rybář schopný na nastražené rousnice nanést páchnoucí tekutinu, aniž by sám sebe „potřísnil“. Důležité je, aby rybář po nanesení odporně páchnoucí tekutiny několik desítek vteřin počkal. Tímto způsobem rybář docílí toho, že se atraktor do rousnic pořádně „zažere“.

Rybář nanáší páchnoucí tekutinu Predator Booster na nastražené rousnice

Ještě jedna důležitá poznámka: extrémně důležité je Predator Booster před použitím pořádně protřepat. Tak rybář docílí toho, že se všechny přísady v tekutině pořádně promísí, takže roztok bude mít výrazně silnější zápach. Na tohle prosím nezapomínejte!

Některé rybáře od koupě tohoto roztoku odradí na první pohled vyšší cena. Je ale zapotřebí připomenout, že na rousnice rybář nanáší pouze několik kapek. Takže lahvička drtivé většině rybářů chytající úhoře vydrží celou „úhořovou sezónu“.

Hlava uloveného úhoře, který je v podběráku

Jestli chcete při lovu úhořů udělat skutečně maximum, pak se podívejte po této páchnoucí tekutině. Predator Booster je dneska už pro mnohé rybáře neodmyslitelnou součástí výbavy, která výrazně napomáhá k bohatším úlovkům úhořů. Predator Booster najdete na e-shopu Chyť a pusť.

 

Sprej na úhoře

Pokud i přesto trváte na levnější variantě, pak je pro vás ideálnější sprej od české značky Chyť a pusť. Tento sprej na úhoře je také hojně používaným roztokem pro vylepšení nástrahy na úhoře. Přitom cena je oproti výše představenému Predator Boosteru nižší. Sprej na úhoře najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Sprej na dravce Chyť a pusť

Hodně rybářů na tomto produktu oceňuje to, že sprej má na hrdle lahvičky tradiční rozprašovač. Díky němu se tak páchnoucí tekutina velmi snadno nanáší na nastražené rousnice. I v tomto případě je vhodné po nastříkání páchnoucího roztoku několik desítek vteřin počkat, aby se sprej po rousnicích řádně rozmazal.

Rybáři pak na roztoku oceňují i vysokou přilnavost, která slibuje dlouhodobý účinek ve vodním prostředí. Jelikož se roztok na nástraze „drží delší dobu“, tak se do okolí logicky uvolňuje delší dobu. Takže ten účinek trvá skutečně parádně dlouho!

Širokohlavá forma úhoře, který leží na mokrém podběráku

Jestli je vaším cílem ulovit nějakého pěkného úhoře, pak je dobré při jejich lovu udělat maximum. A to s oběma zmíněnými roztoky se silným odérem uděláte. Je už jen na vás, jaký si vyberete. Ani v jednom případě neuděláte chybu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

3 KOMENTÁŘE

  1. Úplně k ničemu. Kupoval jsem už dvakrát, a žádný výsledek.Vše je jen o štěstí.Zbytečně vyhozené peníze

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -