Domů Montáže Feeder Lov kaprů na feeder: Vynikající montáž pro chytání kaprů z hladiny!  

Lov kaprů na feeder: Vynikající montáž pro chytání kaprů z hladiny!  

- Reklama -

Lov kaprů z hladiny je logicky úspěšný především v létě. Právě za horkých dní se ryby drží ve vodním sloupci nebo u hladiny, kde se vyhřívají. A to může být problém, protože naše montáže máme při lovu na feeder na dně. Co s tím? Je nutné dostat naši nástrahu do vyšších partií revíru. Jak? Jednoduše! Stačí použít speciální „krmítko“, které plave.

Tahle metoda skloubí dohromady několik velkých předností. Zaprvé: Funkčnost této vychytávky je naprosto geniální! Jedná se o speciální krmítko, díky kterému padá krmení z hladiny kde dnu. Takže ryby z vodního sloupce nebo z hladiny velice rychle dostaneme k nástraze, která je kousek pod krmítkem.

Obrovskou předností tohoto chytání je pak i to, že tato metoda nabízí jeden z nejkrásnějších okamžiků v rybařině: Nádherně viditelný záběr. Toto je něco, co rybářovi nažene adrenalin do žil, takže lov kaprů z hladiny tímto způsobem je opravdu vzrušující záležitostí. Paráda!

Tato montáž je vhodná jak pro chytání kaprů z hladiny nebo z vrchních pater vodního sloupce, tak ale i pro chytání nad potopenými překážkami, u potopených stromů, anebo v blízkosti rákosových polí. Jedná se o jedinečnou metodu, do které se prostě zamilujete!

A na závěr: Při tomto chytání doporučujeme používat jemnější krmné směsi, které vytvoří hustý mrak. Právě tato metoda velice účinně naláká kapry k nástraze. Pokud byste použili hrubší (a těžší) krmení, tak by velmi rychle kleslo ke dnu. Účinek pak není tak velký.

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -