DomůNovinkyVIDEO: Mazaní amuři vyplivují háček! Takhle se chovají gigantičtí amuři na lovném...

VIDEO: Mazaní amuři vyplivují háček! Takhle se chovají gigantičtí amuři na lovném místě!

- Reklama -

Lov amurů je velmi oblíbenou rybářskou disciplínou v horké části rybářské sezóny. A ono se není moc čemu divit! Právě za vysokých teplot jsou amuři velmi aktivní a s velkou chutí sbírají i rybářské nástrahy. Však taky právě proto jsou ti největší amuři tak často loveni právě v létě. Aby bylo toto rybaření úspěšné, pak je dobré vědět, jak se tyhle ryby chovají pod vodou. Takže jak to vlastně vypadá na krmném místě s nástrahou, na které přijdou obrovští amuři?

Ilustrační foto: InRybar.cz

Z tohohle videa prostě běhá mráz po zádech! Jde o to, že je na něm zachycena hostina obrovských amurů, kteří sbírají připravené krmení. No řekněte sami: Chtěli byste takového amura dostat na háček? Myslíme, že známe odpověď! Tohle jsou prostě „torpéda“ z rybářské říše snů. Opravdu nádherné ryby!

Toto podvodní video pro rybáře je velmi zajímavé i proto, že na něm jde vidět chování amurů na krmném místě. Takže rybáři si mohou prohlédnout „z první ruky“ to, jak vlastně tyto ryby sbírají něco chutného k snědku. A navíc!

Na videu jde taky vidět to, jak jsou velcí amuři zkušené a opatrné ryby. Chcete důkaz? Ve videu jde krásně například vidět to, jak velký amur „znervózní“ ve chvíli, kdy sebere nástrahu s háčkem. K jeho štěstí ale háček není otočený tak, že by se amurovi zapíchl do tlamy. To ale o pár minut později nemůže říct jiná ryba, která se „píchne“. Tohle je fakt fascinující podívaná!

VIDEO: Amuři na lovném místě! Jak se chovají u nástrahy?

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -