DomůNovinkyVIDEO: Obrovský sumec stáhl rybáře do vody! Jak to dopadlo?

VIDEO: Obrovský sumec stáhl rybáře do vody! Jak to dopadlo?

- Reklama -

O sumcích se moc dobře ví, že mají obrovskou sílu. O těchto dravcích se v rybářském světě tradují někdy až neuvěřitelné legendy. Povídačky o tom, jak velký sumec roztřískal rybářské vybavení, anebo rovnou stáhl rybáře do vody, jsou již součástí rybářského folklóru. Ovšem! Některé historky o stažení rybáře sumce do vody nemusí být úplně přitažené za vlasy. Něco podobné se totiž stalo v Maďarsku…

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz 

O neobvyklé příhodě maďarského rybářské na českém internetu informoval zpravodajský portál Novinky. Právě tady se objevil článek o tom, jak rybáře Lóranta Szabó stáhl do vody sumec! A celý tenhle incident dokonce zachytil na videu. Jak se to stalo, že ho velký sumec stáhl do vody?

Na videu je fascinujících hned několik věcí! Zaprvé: Rybář svou montáž hodí doslova „pod nohy“, prostě jen kousíček od břehu. Kdekdo by si mohl pomyslet, že v takové blízkosti žádná pěknější ryba nebude. Jenže chyba lávky!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nejlepší nástrahy na zahájení dravců? Zkuste tohle! 

Splávek se po chvíli „nudění se“ na hladině potopí. Záběr! Rybář okamžitě seká, a ihned je jasné, že má na prutu obrovskou rybu! Bum! Bác! Třísk! Voda se rozstříkne do okolí a predátor mocně uhání kamsi pryč. Rybář nestíhá reagovat a velký dravec mu vytrhne udici z ruky. A rybář padá do vody! Tohle je fakt šílenost! Viděli jste někdy něco podobného?

VIDEO: Velký sumec stáhl rybáře do vody! 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -