DomůRecenze výrobkůRybářská elektronikaVšechno o rybaření v kapse: česká aplikace pro rybáře umí super věci

Všechno o rybaření v kapse: česká aplikace pro rybáře umí super věci

- Reklama -

V dnešní době moderních technologií je potřeba být o krok napřed, abyste byli při rybaření úspěšní. K tomu vám pomůžou užitečné informace. A právě ty najdete na rybářské sociální síti Fishsurfing! 

Už je to nějaký pátek, co jsem měl možnost stát se ambasadorem Fishsurfingu, a nakonec se podílím i na jeho vývoji. Co to je ale vlastně ten Fishsurfing? Jedná se o dokonalé spojení základních funkcí sociální sítě zaměřené na rybářskou komunitu a užitečných nástrojů, které se vám během vašich výprav k vodě budou hodit.

 

Co rybářská sociální síť Fishsurfing umí?

Mezi základní funkce všech sociálních sítí patří jistě galerie příspěvků. Každý rybář je tak trošku „vejtaha“. Rozhazovat rukama umí každý, ale ve Fishsurfing galerii máte vždy a všude parádní přehled o dění u vody.

Obrovská komunita rybářů z celé Evropy pravidelně zásobuje galerii těmi nejlepšími příspěvky. S milionem stažení aplikace Fishsurfing máte jistotu, že se bude pořád na co koukat. Někteří dokonce v galerii označí revíry, na kterých lovili a nástrahy, které jim k vysněným úlovkům pomohly.

Možností, jak se podílet na tvorbě obsahu je celá řada. Dlouho byl Fishsurfing jen o fotografiích, ale nově lze přidávat krátká videa od vody. Videopříběhy jsou viditelné na 72 hodin. Články, kde se snažím pomoct začínajícím rybářům najdete na mém profilu. Kdyby vás zajímalo něco navíc, klidně mi na Fishsurfingu napište!

Je zde totiž chat se zabudovaným překladačem, takže pro vás ani komunikace v mezinárodní komunitě rybářů nebude žádný problém. Často si píšu se zahraničními sumcaři hlavně o legislativě na jejich vodách, a věřte mi, není lepšího pomocníka než lokálního průvodce.

 

Funkce pro rybáře, které jinde nenajdete

Co ale dělá Fishsurfing doopravdy výjimečný jsou podle mě jeho užitečné funkce. Fishsurfing poskytuje v podstatě vše, co moderní rybář potřebuje na výpravu k vodě. Před vycházkou si najdu v mapách revír , a zjistím si o něm vše potřebné. Číslo revíru, místní pravidla, které se špatně hledají v klasickém řádu, který je pořád promočený na dně batohu. Hrůza děs!

Během lovu si lokalitu mapuji s pomocí funkce Moje místa. Do mapy si zanesu GPS souřadnice zajímavých bodů, které mě při průzkumu zaujaly. Tak na ně nikdy nezapomenu a mohu se k nim pomocí navigace opět vracet, anebo je doplnit o konkrétní popis nebo fotografie.

Tato funkce je dokonalým pomocníkem v krizovkách, jako je třeba mlha při návratu zpět na místo.  Anebo sdílení těchto bodů s vašimi nejbližšími ve zprávách. Už několikrát se mi hodila funkce při navigaci kamaráda na moje místo, kde jsem zrovna rybařil.

Nemusíte se ale bát. Mimo sdílené body s vašimi přáteli je vaše mapa míst zcela tajná! Také shromažďování informací o revíru je super věc, díky které budete zpětně vždy v obraze. Je perfektní dojet na přehradní nádrž, kdy máte eso v rukávu v podobě polohy zatopených jezů, překážek, a to všechno včetně popisů a fotek. Pak už zbývá skutečně jen nahodit do horkých míst!

 

Fishsurfing je ZDARMA!

Fishsurfing je prostě rybářův svět v online podobě na jednom místě. Ať už se přidáte k uživatelům mobilní aplikace nebo navštívíte web www.fishsurfing.com, který používám k pohodlnému psaní článků a brouzdání v mapě při plánování další výpravy.

Doporučuji si Fishsurfing stáhnout, protože je ZDARMA. Tahle rybářská sociální síť vám pomůže být v rybařině o krok napřed a vždy v obraze.

 

Užitečné odkazy

Tady najdeš Jakubův profil na Fishsurfing

Tady najdeš Fishsurfing na App Store

Tady najdeš Fishsurfing na Google Play

Autor: Jakub Holubec, FOTO: autor a Fishsurfing

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -