DomůAkční nabídkaVýprodej kaprových navijáků s volnoběžnou brzdou, jsou k dostání za pár korun

Výprodej kaprových navijáků s volnoběžnou brzdou, jsou k dostání za pár korun

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS aktuálně probíhá výprodej kaprových navijáků s volnoběžnými brzdami. Právě tyto modely patří k těm nejvíce populárním při lovu kaprů na položenou.

Ilustrační foto: PARYS

A nyní si rybáři mohou levné navijáky na kapry obstarat! Na výběr je ze dvou velikostí. Ale bacha! V regálech leží omezené množství těchto zlevněných navijáků za super nízké ceny. Takže kdo dříve přijde, ten dříve chytá!

 

Kaprový naviják OKUMA AK Baitfeeder

Vynikající navijáky na kapry, které rádi používají jak milovníci feederu, tak i klasické položené. Ano! Tyto navijáky jsou jako dělané pro chytání na krmítko! Samozřejmě jednou z největších předností těchto kaprových strojů je brzdný systém. Na navijácích najdeme spolehlivou volnoběžnou brzdu, kterou si lze nastavit tak, aby co nejlépe vyhovovala chytání v daných podmínkách. Super! Zlevněné navijáky OKUMA Baitfeeder jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Na navijácích OKUMA AK Baitfeeder máme rádi to, že jsou vyrobené z grafitu. Jde o odolný materiál, který vydrží i hrubé zacházení v těžkých podmínkách při lovu kaprů, přitom je ale krásně lehký. Tohle se nám prostě líbí! A i když jde o velmi levné navijáky na kapry, tak jejich design působí opravdu parádně! Kombinace černé s matnými prvky se fakt povedla.

Zpátky k vlastnostem: Navijáky mají suprový chod, který je krásně pravidelný, takže naviják precizně ukládá navazovací materiál na cívku. Bez nějakých obloučků a nepřesností, které následně vadí například při nahazování. Ještě k tomu chodu: Ten je vynikající i díky speciálnímu rotoru s cyklonickým vzduchovým prouděním, které pomáhá kaprový stroj OKUMA rychleji vysušovat, takže uvnitř navijáku se nedrží nepříjemná vlhkost. Tohle je super!

Navijáky na kapry OKUMA AK Baitfeeder jsou dostupné v několika velikostech. Zlevněné stroje lze nyní na PARYS sehnat ve velikosti 4000 nebo 5000. Na menší velikost se vleze 260 metrů 0,25 mm navazovacího materiálu. Na model o velikosti 5000 se pak vejde 335 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,25 mm. Oba navijáky jsou tak vhodné na menší a středně velké vody, na kterých jsou pěkní kapři. Rybáři je ale používají i při chytání na řekách.

Tyto navijáky se dodávají v akčních setech 1+1! Takže rybář si najednou obstará hned dva navijáky k jeho oblíbeným udicím na ryby. Ve chvíli, kdy si rybář rozpočítá cenu dvěma, pak je výsledná cena za jeden kaprový naviják OKUMA AK Baitfeeder opravdu hodně lákavá! Rázem má rybář možnost si obstarat fakt hodně levný stroj na kapry.

Jak už jsme výše nakousli: Tyto navijáky jsou vynikající nejen pro chytání na krmítko, ale také například na feeder. Právě milovníci jemných špiček mají tyto navijáky velmi rádi při chytání kaprů, a jiných, větších ryb. Pokud tedy uvažujete, jaký naviják na feeder vybrat, pak máme pro vás tip v podobě těchto kvalitních navijáků od firmy OKUMA.

Jaký levný naviják na kapry vybrat, ptáte se? Pokud hledáte kvalitní stroj, který nabídne precizní chod a spolehlivou volnoběžnou brzdu, pak se rozhodně podívejte na tyto navijáky od firmy OKUMA. Jde opravdu o spolehlivé navijáky na kapry, které jsou dostupné za super lákavou cenu. Navijáky v takové kvalitě za takové peníze budete hledat jen těžko! Navijáky OKUMA ve slevě jsou k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -