skingbranding-banner

SUPERAKCE PRO KAPRAŘE: Rozdáváme signalizátory a swingery ZDARMA!


Chcete získat kvalitní signalizátory a swingery zcela ZDARMA? Pak máte jedinečnou možnost! Rybářský e-shop InFish.cz spustil spolu s firmou Extra Carp luxusní akci. Nyní můžete ke kvalitnímu stojanu na pruty získat hlásiče a swingery zcela ZDARMA! Nepropásněte jedinečnou akci, která je extrémně výhodná. Jen připomínáme, že rybářský e-shop InFish.cz vám stojan na pruty, hlásiče a swingery doručí zcela ZDARMA!

Kaprařská sezóna je v plném proudu. Proto je zapotřebí se pořádně vybavit. Hlavně na tu část sezóny, kdy budete jezdit na dlouhodobé výpravy za kapry „pod bivak“. Při takovém rybaření potřebujete i kvalitní stojan na pruty spolu s hlásiči a swingery. A rybářský e-shop InFish.cz vám toto vybavení nabízí v parádní akci! Tuhle výhodnou nabídku si rozhodně nenechte ujít!

kapr_lysec

 

zfish-tripod-select-3-rods-2x-hlasic-ngt-vx1-2x-swinger-extra-carp-zdarma-originalStojan Zfish Tripod Select 3 Rods

Cena: 2390 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Dárek: 2 hlásiče a 2 swingery ZDARMA!

Doprava: ZDARMA!

Stojan Zfish Tripod Select 3 Rods je naprostou novinkou na trhu! Jedná se o perfektně lehký, ale přitom až neuvěřitelně stabilní, stojan na pruty. Tento stojan vás ohromí širokou škálou polohování. Takže ať už kaprse vydáte na jakoukoliv lokalitu, na jakýkoliv terén, vždy budete chytat kapry s naprostým pohodlím! Perfektní stabilitu stojanu zaručuje mohutná, ale velice lehká, konstrukce stojanu na pruty Zfish Tripod Select 3 Rods.

Jak je možné, že je tento stojan na pruty tak lehký? Díky hliníku! Právě slitiny z hliníku patří k velice lehkým, ale odolným, materiálům, které se často používají při výrobě rybářských potřeb. Proto je tento stojan na pruty Zfish Tripod Select 3 Rods tak praktický! Dlouhodobou životnost tohoto stojanu slibuje speciální povrchová úprava, která celý stojan chrání před nepříznivými vnějšími vlivy (např. před nepříznivým počasím).

Ještě k té konstrukci stojanu. Stojan má zesílený profil konstrukce, což přispívá pro ještě lepší vlastnosti při lovu v extrémních podmínkách (např. za silného větru). Perfektní na tomto stojanu je i to, že je pod středovým bodem vybaven hákem, za který můžete pověsit závaží, které přispěje k ještě lepší stabilitě celého stojanu. Vynikající jsou i ostré hroty na nosných nohou. Takže stojan si díky této úpravě můžete pevně „zakotvit“ jak na bahnitém, tak i kamenitém břehu. Paráda!

kapr-na-plavanouSUPERAKCE: Připomínáme, že k tomuto stojanu získáte celou řadu praktických dárků. Ke stojanu dostanete 2 perfektní hlásiče, které vydrží lov kaprů i v těch nejhorších podmínkách (např. za silného deště nebo za třeskutého mrazu). Ale k čemu by byly hlásiče bez swingerů? Nebojte, mysleli jsme na to! Proto ke stojanu dostanete i 2 perfektní swingery, které rozpoznají i ten nejjemnější záběr. A ještě malá pozornost na závěr. Ke stojanu dostanete i praktickou tašku, kterou použijete při jeho přepravě. Tohle je prostě nabídka, která se neodmítá!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

Technické parametry: Stojan na pruty ZfishTripod Select 3 Rods

Počet udic: 3

Rozměr těla: 80 až 125 centimetrů

Rozměr nohou: 60 až 107 centimetrů

Rozměr hrazdy: 50 centimetrů

Rozměr tašky: 90 x 20 x 12 centimetrů

Hmotnost stojanu: 3,5 kilogramu

ZDARMA: 2 hlásiče, 2 swingery, taška na stojan

Prohlédněte si kompletní nabídku stojanů na pruty na InFish.cz. Nabízíme kvalitní stojany na pruty za super nízké ceny!

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

Legenda jménem FLAJZAR: 3 důvody, proč rybáři tyhle hlásiče tolik milují!

admin | přečteno: 1463x | 10.01.2018 | Žádné komentáře

V Česku a na Slovensku není moc rybářů, kteří by neznali …

CENOVÁ BOMBA: Masakr! Rybářské bivaky a přístřešky za pár korun!

admin | přečteno: 2389x | 9.01.2018 | Žádné komentáře

Rybářské bivaky a přístřešky se v minulých letech staly neodmyslitelnou součástí …

Úspěšný návazec na kapry: Vsaďte na neobvyklé nastražení! Tohle funguje i na opatrné ryby!

admin | přečteno: 3565x | 8.01.2018 | Žádné komentáře

Návazec na kapry hraje důležitou roli. Pokud se rybářovi povede …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *