skingbranding-banner

Nepořádek u vody: Na jihu Moravy zakázali bivakování, jinde porybní zpřísní kontroly!


Rybáři na Mostecku nasbírali neuvěřitelné 4 kontejnery nepořádku. Nepořádek kolem svazových revírů uklízelo okolo 30 dobrovolníků. A výsledek je úžasný! Břehy okolo revírů jsou opět čisté. Na dodržování pořádku budou nyní přísněji dohlížet i porybní. Nepořádek uklízí i na jihu Moravy. A tam proti nepořádným rybářům zasáhli ještě tvrději. Zakázalo se například bivakování…

„Vyrazili jsme do okolí Horního Jiřetína, konkrétně do revírů Vítěz, Nová voda Jiřetín, Farské, Černice a také Strouha, což je nový revír, který brzy uvedeme do provozu,“ řekl Deníku hospodář mostecké organizace Jiří Jakeš. Rybáři ze severu Čech za víkend nasbírali neuvěřitelné 4 kontejnery nepořádku.

„Budeme apelovat na rybářskou stráž, aby na již uklizených vodách vyžadovala po rybářích dodržování čistoty na místech k lovu tak, jak jim ukládají pravidla. Proto prosíme o pochopení v případě, že po vás porybný bude chtít uklizení vašeho lovného místa. Nedohadujte se, že to není váš nepořádek. Pokud nechcete po někom cizím uklízet a s někým se dohadovat, tak si na znečištěné místo prostě nesedejte,“ radí rybáři.

AKCE: Kaprové navijáky Shimano Ultegra s obrovskou slevou! Klikněte ZDE

 

Na jihu Moravy zakázali bivakování

S nepořádkem měli problém i v okolí Novomlýnských nádrží. Proto tamní obce přistoupily k radikálnímu řešení. „Dříve jsme museli po rybářích průběžné uklízet, nyní už nemusíme. Vyhláškou upozorňujeme, že na veřejném prostranství se zakazuje táboření, rozdělávání ohňů i vjezd aut. Také zde není možné umisťovat bivaky, maringotky, karavany, stany ani jiné dočasné přístřešky,“ řekla Deníku starostka Šakvic Drahomíra Dirgasová.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Konec pytlačení: Na Lipně budou „úřadovat“ profi porybní! Rybáři totiž častěji porušují pravidla

admin | přečteno: 583x | 16.03.2018 | Žádné komentáře

Jihočeský územní svaz nedávno zveřejnil velmi zajímavá data o působení …

POSLEDNÍ MÍSTA! Na Labi se uskuteční nádherné kaprové závody! Přijedete?

admin | přečteno: 542x | 15.03.2018 | Žádné komentáře

Místní organizace Českého rybářského svazu Brandýs nad Labem – Stará …

Boj o Lipno: Rybáři jednají o úpravě zákazu bivakování s CHKO Šumava! Bude bivakování povoleno?

admin | přečteno: 813x | 14.03.2018 | 1 komentář

Současná pravidla, která platí na Lipně, nejsou pro bivakující rybáře …

Komentáře

  • Přeji ať Vám ty Bivaky nezakážou taky, nám je zakázali právě po tom, co jsme jim ten sajgon uklidily! A jediný, kdo za to může je MRS!! tečka

    • Tak ať si tam chytaj sami starostové přijeďte k nám na sever moravy tady budeme rádi za vaše peníze co tu utratíte a rybáři utratí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *