DomůAkční nabídkaLehátko se spacákem: Obrovská rybářská postel s nosností 160 kilo a spacákem do...

Lehátko se spacákem: Obrovská rybářská postel s nosností 160 kilo a spacákem do tuhého mrazu!

- Reklama -

Kvalitní rybářské lehátko a spacák pro rybáře jsou základními prvky pro pohodový pobyt u vody. Pokud totiž rybář tyto dvě položky v rybářské výbavě podcení, pak to končí pořádně rozlámanými zády, anebo bezesnými nocemi kvůli zimě ve spacáku. Proto je rozumné věnovat výběru rybářského lehátka a spacáku zvýšenou pozornost. Ale co vybrat? Aby rybář zabil dvě mouchy jednou ranou, pak může vsadit na luxusní lehátko se spacákem, takže rybář si pořídí vše krásně najednou. A navíc! Ta cena je opravdu zajímavá! Pojďme se na jedno takové lehátko se spacákem podívat blíže…

 

Lehátko se spacákem MK Angelsport 8 Bein Bedchair Camo Sleeping Systém

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

První, čím musíme začít, je cena lehátka se spacákem. Na první pohled vypadá sice vysoce, ovšem ve chvíli, kdy si rybář celkovou cenu vydělí dvěma, pak je konečná cena za jednotlivé produkty více než zajímavá. Nezapomínejte na to, že k tomuto lehátku už nemusíte kupovat spacák!

Začněme lehátkem: Hned na první pohled každého rybáře na této rybářské posteli zaujmou její rozměry. Lehátko pro rybáře má totiž na délku neskutečných 211 čísel, na šířku pak 88 centimetrů. To znamená, že na této posteli se naprosto pohodlně vyspí i urostlý rybář. Skvělou zprávou pro rybáře s nějakým kilem navíc je to, že toto lehátko má obrovskou nosnost 160 kilo. Perfektní!

Jako další velkou výhodu vidíme u tohoto lehátka to, že má osminohou konstrukci. Díky tomu je tak tato rybářská postel maximálně stabilní. Rybář si může sednout na jakoukoliv část lehátka a nemusí se přitom obávat, že by se postel převrhla (což u šestinohých lehátek hrozí). Velkou předností jsou i široké protiskluzové patky, díky kterým lehátka spolehlivě drží i na měkkém a kluzkém terénu. Luxusní!

Lehátko má fleecovou matraci, která je nádherně příjemná na dotek. Navíc, tento materiál je krásně hřejivý, takže rybář je při pobytu v chladnějších měsících sezóny v naprostém pohodlí. Velmi příjemným detailem je našitý polštářek, který krásně podpírá krční páteř, takže rybář se vyspí skutečně dorůžova. Matrace je měkoučká a na lehátku není žádné místo, které by rybáře při spánku nepříjemně tlačilo nebo svíralo. Tohle je fakt blaho!

Co se týče spacáku: Spacák je 5 sezónní, dvouvrstvý. To znamená, že je uzpůsoben k tomu, aby rybáře udržel v maximálním teple a pohodlí i za mrazivých zimních nocí. Jelikož se jedná o dvouvrstvý spacák, lze jej použít i v letních vedrech – stačí prostě jednu vrstvu odepnout. Spacák je vyroben tak, aby udržel rybáře v teple i v mrazivých – 5 stupních Celsia. Samozřejmě, spacák velmi dobře dýchá, takže zevnitř je spolehlivě odváděna přebytečná vlhkost, takže rybář je pořád v suchu, tedy i v teple.

Pokud právě vybíráte rybářské lehátko spolu s rybářským spacákem, pak se rozhodně podívejte na tento produkt. Lehátko se spacákem je opravdu velmi chytrým řešením, protože si pořídíte obě klíčové součásti rybářské výbavy najednou. A znova! Tohle rybářské lehátko se spacákem vychází za opravdu hodně zajímavé peníze. A to už třeba jen proto, že tento produkt nabízí perfektní kvalitu.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -