DomůAkční nabídkaLov kaprů na položenou: TOP navijáky s volnoběžnou brzdou za pár stovek! Jaký...

Lov kaprů na položenou: TOP navijáky s volnoběžnou brzdou za pár stovek! Jaký vybrat?

- Reklama -

Navijáky s volnoběžnou brzdou jsou velice oblíbenými stroji mezi rybáři. A to zejména proto, že volnoběžná brzda dovoluje takové nastavení brzdy, aby ryba při záběru necítila žádný odpor. Pak už jenom stačí pootočit kličkou navijáku, a vše je připraveno pro zdolávání ryby. Věděli jste, že kvalitní kaprové navijáky s volnoběžnou brzdou můžete získat už za pár stovek? Ano! Pojďme se na některé zajímavé navijáky s volnoběžkou podívat. Tyhle nabízí hodně zajímavé vlastnosti za suprové ceny…

 

Naviják s volnoběžnou brzdou Gaube Reel FS 6000

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Velice populární naviják od českého výrobce, který je k dostání ve dvou velikostech – v 5000 a 6000. Tento kaprový naviják zaujme každého rybáře díky jeho nízké váze. Ta je dána například tím, že naviják má odlehčenou, kovovou cívku. Proto je tento naviják s volnoběžnou brzdou tak lehký – ve velikosti 6000 váží jen 478 gramů.

Naviják s volnoběžnou brzdou Gaube Reel FS 6000 má pravidelný chod, díky kterému bezproblémově navíjí jakýkoliv materiál. Uvnitř navijáku naleznete 5+1 kuličkových ložisek, které se starají o hladký chod. Převodový poměr je 4,9:1. Naviják je vybaven pevnostním hnacím soukolím, díky čemuž „šlape“ jako švýcarské hodinky. Hladký chod navijáku výrazně přispívá k pravidelnému a přesnému ukládání vlasce bez obloučků a smyček na cívce, k čemuž ale přispívá i důmyslná rolnička proti kroucení vlasce. Super!

Naviják Gaube Reel FS 6000 nabízí i velice kvalitní přední a zadní brzdy, které reagují i na ten nejjemnější pohyb ze strany rybáře. Díky tomu je zdolávání jakékoliv divoké ryby naprosto bezproblémové. A nesmíme zapomenout ani na dobře tvarovanou cívku, ze které létá navazovací materiál při nahození bez přebytečného tření, díky čemuž naše montáž letí opravdu daleko. K navijáku dostanete i náhradní grafitovou cívku.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják s volnoběžnou brzdou Gaube Reel FS 9000 (cívka 8000 nebo 10 000 ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Větší provedení výše představeného navijáku s volnoběžnou brzdou. Tento vysokokapacitní naviják zaujme všechny rybáře právě velkou cívkou, na kterou se vleze 340 metrů 0,34 mm navazovacího materiálu. K navijáku pak dostanete i další cívku o velikosti 8000, na kterou se vleze 230 metrů 0,26 mm materiálu. K dostání je i varianta s cívkou o velikosti 10 000.

Naviják Gaube Reel FS 9000 nabízí skutečně parádní chod, který je k vidění u dražších modelů za podstatně větší peníze. Tento naviják navíjí jakýkoliv mateiál bezchybně a precizně, takže na cívce nevznikají žádné obloučky. Velkou předností je i špičková přední brzda, která reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Díky tomu naviják pracuje i při hodně „divokém“ zdolávání naprosto spolehlivě.

Tento naviják připomíná poctivý kaprový „budík“ od nějaké světově známé firmy, přitom tenhle stroj je od českého výrobce. Jistojistě tak každého rybáře potěší hodně zajímavá cena, za kterou je tento kaprový naviják dostupný. Určitě doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!  

 

Naviják s volnoběžnou brzdou Luxury XRS 6000 FS

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Kaprový naviják s volnoběžnou brzdou pro skutečné fajnšmekry! Tento naviják má v sobě 9 kuličkových a 1 válečkové ložisko, které zaručují naprosto dokonalý a bezproblémový chod. Naviják navíjí s naprostou přesností, a navazovací materiál pokládá na cívku s nádhernou pravidelností. Díky tomu je tak navazovací materiál rozvržen po cívce pravidelně, což následně výrazně přispívá k delším hodům.

Na tomto navijáku nalezneme kovovou cívku, která je tvarována tak, aby se z ní odvíjel navazovací materiál bez přebytečného tření. Díky tomu tak montáž letí podstatně dále. Další předností je vysoká kapacita cívky. Na cívku se vleze 460 metrů 0,30 mm navazovacího materiálu, 240 metrů 0,35 mm navazovacího materiálu, anebo 260 metrů 0,40 mm navazovacího materiálu. Naviják je díky těmto kapacitám vhodný i na opravdu hodně rozlehlé vody.

Poznámka: Představení navijáku začíná v čase 01:20

Naviják je vybaven i chytrými „vychytávkami“, které jsou výraznými plusy. Tak například: Naviják je vybaven rolničkou proti kroucení vlasce, díky čemuž na cívce nevznikají nepříjemné obloučky. Naviják je vybaven pevným hnacím soukolím, anebo nabízí zastavení zpětného chod v jakékoliv poloze.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják s volnoběžnou brzdou Luxury RX 6000 (1+1 ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Výborný naviják na kapry s volnoběžnou brzdou, který nabízí špičkový chod. K tomu přispívá hned 8 kuličkových ložisek a 1 válečkové ložisko, které napomáhají k tomu, aby naviják bezproblémově „šlapal“. Všechny „vnitřnosti“ navijáku jsou uložené v masivním grafitovém těle, které se vyznačuje vysokou pevností a odolností, ale také nízkou váhou (váha jen 315 gramů).

Cívka navijáku má kapacitu 300 metrů 0,28 mm navazovacího materiálu, 220 metrů 0,35 mm navazovacího materiálu, anebo 200 metrů 0,40 mm materiálu. Tyto hodnoty dávají tušit, že rybář bude mít dostatek navazovacího materiálu v zásobě i při lovu 100 metrů od břehu. Proto je tento naviják vhodný i na středně velké a velké vodní plochy a řeky.

Kromě zmíněných vlastností na tomto navijáku ještě velmi ceníme precizní přední a zadní brzdu, která skvěle funguje i v těžkých podmínkách při zdolávání divoké ryby. Brzda velice rychle reaguje na chování rybáře, díky čemuž rychle povolíte a utáhnete brzdu i v případě rychlých změn chování ryby při zdolávání. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -