DomůAkční nabídkaPodzimní lov kaprů na krmítko: Netradiční nástrahy, které skvěle fungují v chladné vodě!

Podzimní lov kaprů na krmítko: Netradiční nástrahy, které skvěle fungují v chladné vodě!

- Reklama -

Lov kaprů na krmítko na podzim je častokrát komplikovaný například nízkými teplotami vody. Právě v tomhle období se může stát, že naše nástraha nebude pracovat tak, jak by měla. Prostě, v chladné vodě se častokrát odehraje to, že nástraha buďto nevydává tak silnou vůni nebo nepracuje tak, jak by měla. A to může být problém! Právě tato špatná práce nástrahy může výrazně snížit počet záběrů, což je pro rybáře prostě škoda. Naštěstí ale je na trhu celá řada netradičních nástrah, které se dokážou s těmito těžšími podmínkami velmi dobře popasovat…

Aby nástraha při chytání na podzim dobře fungovala, je zapotřebí, aby nabídla buďto silnou vůni, anebo atraktivní zbarvení či lákavé vlastnosti (rychlý rozpad, plovoucí nástraha). Pokud alespoň něco z tohohle výčtu nástraha nabídne, pak je vysoká šance na úspěšné rybaření i v mnohdy škaredém podzimním počasí. Udělali jsme malý výběr poměrně netradičních nástrah, které se díky zajímavým vlastnostem pro podzimní chytání kaprů na krmítko fakt hodí…

 

Těsto ze zkvašených krevet

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Belchan. Velmi páchnoucí surovina, kterou používají zejména milovníci „tvrdé“ kaprařiny. Právě belachan totiž nabízí velmi zajímavé vlastnosti, které dokážou posunout nástrahu nebo krmení o několik levelů výše. A to především díky velmi silnému zápachu! Belachan je totiž tvořen fermentovanými krevetami, které vydávají fakt hnusný smrad. Jenže tohle kapři fakt milují! A i když budete rybařit ve velmi chladné vodě, tak máte jistotu, že i za takto nízkých teplot bude belachan spolehlivě pracovat. Pecka!

Jak vlastně belachan používat? Jelikož se tady dneska bavíme o zajímavých nástrahách, tak je zapotřebí říci, že z belachanu jde velmi rychle a jednoduše (klidně přímo u vody) vyrobit super atraktivní těsto. Prostě stačí ulomit kousek tuhého belachanu z kostky, a tento kousíček namočit s pomocí vody. Díky tomu tak v mžiku vznikne parádní těsto, se kterým můžete buďto chytat samostatně, anebo jej používat pro obalování nástrah.

VIDEO: Jak jednoduše a rychle vyrobit z belachanu TOP těsto? Tady je návod!

My máme v oblibě onu druhou variantu, protože v momentě, kdy obalíte něco plovoucího (třeba klasickou foukačku), tak přesto dostanete zajímavě vznášející se nástrahu, která bude krásně vlát v podvodních proudech. Tohle je fakt luxusní věc! Samozřejmě, belachan je velmi dobré používat i do krmení na kapry do studené vody, protože návnada rázem dostane velmi silný odér.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Kostička z medvědího česneku

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Velmi zajímavá varianta velepopulární nástrahy na kapry CUC! Toto provedení se vyrábí v příchuti medvědí česnek, a jde o skutečně hodně zajímavou nástrahu do chadné podzimní vody. Musíme totiž začít tím, že CUC! medvědí česnek má krásně výraznou vůni, která bude skvěle pracovat i za hodně nízkých teplot. Díky tomu má rybář prostě jistotu, že i v hodně chladné vodě bude nástaha vytvářet silnou pachovou stopu.

Velkou předností nástrahy na kapry CUC! v příchuti medvědího česneku je taky to, že má světlé zbarvení. Takže kostička jde perfektně vidět na (téměř) jakémkoliv povrchu. Takže i když budete rybařit na bahnitém, zaneseném nebo zarostlém dně, je to prostě jedno. Téhle nástrahy si kapr ihned všimne…

VIDEO: Jak vypadá CUC! u vody? Vše je ukázáno ve videu…

Navíc! CUC! je plovoucí nebo vznášející (záleží na typu nastražení). Tak jako tak má ale rybář tu jistotu, že nástraha bude skvěle reagovat jak na přirozené podvodní proudy, tak ale i na podvodní proudy, které vytváří kapři pohybem na lovném místě. Díky tomu se tak nástraha na háčku nebo pod háčkem chová naprosto přirozeně, což může napomoci k úlovku i většího a zkušenějšího kapra. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Červi v dipu

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

S postupujícím podzimem se samozřejmě více a více ochlazuje voda v našich revírech. A v takových podmínkách častokrát zafunguje menší nástraha. Naprosto ideální jsou například tito červi v dipu od firmy MIKBAITS. Jedná se o suprovou nástrahu na krmítko nebo feeder. Jde totiž o měkčenou nástrahu, kterou lze přímo napichovat buďto na háček, anebo je možné vytvářet řetízky pod háčkem. Tohle je fakt super!

Obrovskými přednostmi této nástrahy je to, že červi v dipu plavou. Takže rybář může vytvářet neuvěřitelně lákavá sousta, která žádný kapr nepřehlédne. Samozřejmostí je koncentrovaná vůně (červi v dipu se vyrábí hned v několika příchutích). A drtivá většina těchto nástrah je vyráběna i v kontrastním zbarvení, takže červi v dipu jdou vidět na (téměř) jakémkoliv povrchu. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -