DomůAkční nabídkaHromadný výprodej navijáků na ryby: V regálech leží poslední kusy za nízké ceny

Hromadný výprodej navijáků na ryby: V regálech leží poslední kusy za nízké ceny

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS aktuálně probíhá výprodej rybářských navijáků od renomované společnosti OKUMA. Právě tyhle navijáky od této firmy se vyznačují super kvalitou za hodně rozumné peníze. 

Ilustrační foto: PARYS

A teď tyto stroje můžete sehnat ještě levněji! Na několik modelů jsou velmi slibné slevy. Ale pozor! Akce platí jen do vyprodání zásob, poté už nebudou tyto navijáky za takto nízké ceny k dispozici. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Naviják na ryby OKUMA Compact Quick Folding Handle CT 3000

Hledáte levný naviják na jemnější položenou, feeder, plavanou nebo přívlač? Pak se rozhodně podívejte na tyto perfektní navijáky OKUMA, které nabízí perfektní vlastnosti, ale přitom jsou k dostání za rozumné peníze. A to třeba i proto, že tyto navijáky Compact Quick Folding Handle CT 3000 jsou k dostání ve výhodné akci 1+1! Takže konečná cena za jeden naviják je opravdu hodně nízká. Zlevněný naviják OKUMA je dostupný na e-shopu PARYS.

Co tyto navijáky nabízí? Musíme začít perfektním chodem, který je dán třeba 3 ložisky, která jsou uvnitř tohoto stroje. Naviják OKUMA má ale perfektní chod i díky počítačově vyváženém rotorovém systému. Tento rybářský stroj má tak velmi hladký a pravidelný chod, díky kterému ukládá na cívku navijáku jakýkoliv navazovací materiál – bez nepříjemných nepřesností. Paráda!

Tyto navijáky jsou sice menší velikosti, ovšem rybáři je hodně rádi používají i při chytání na klasické krmítko na menších vodách. Pak jsou tyto navijáky velmi vhodné například na chytání úhořů, na lov dravců na rybičku, na feeder, na plavanou nebo přívlač. Kapacita cívky činí 170 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,25 mm.

Velmi příjemná je i přední brzda na navijáku, která reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Díky tomu je tento naviják na ryby velmi vhodný při chytání i na jemnější vybavení, protože s navijákem jde okamžitě reagovat na výpady ze strany zdolávané ryby. Brzda se příjemně ovládá i díky rozměrnému ovladači, který se komfortně drží i ve chvíli, kdy má rybář mokré ruce.

Obrovskou výhodu vidíme v tom, že tento naviják je krásně lehký – váží jen 225 gramů. Takže se s ním moc dobře manipuluje při rychlejším chytání, právě na feeder nebo přívlač. Nízká váha je dána například i tím, že tento naviják má tělo z grafitu, což je lehký materiál, který má ale perfektní odolnost (i proti korozi).

Hledáte levný naviják na ryby, který ale bude dlouho a spolehlivě sloužit? Pak se podívejte na tento naviják od znaky OKUMA, který splní všechny zásadní požadavky ze strany rybáře, přitom je ale dostupný za fakt super peníze. Tohle je paráda! Naviják ve slevě OKUMA je k dostání na e-shopu PARYS.

 

Zlevněné navijáky na PARYS za super nízké ceny!

Tohle byla jen drobná ochutnávka toho, co lze na rybářském e-shopu PARYS najít. Ovšem! Tento obrovský rybářský obchod si pro rybáře připravil další navijáky, které lze nyní sehnat za super nízké ceny. Třeba klasické kaprové navijáky pro chytání velkých ryb. Podívejte se na bohatnou nabídku levných navijáků na rybářském e-shopu PARYS! Zlevněné navijáky na ryby si můžete prohlédnout na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -