DomůNovinkyJakub Vágner v říjnu „zavře“ Nové Mlýny! Bude pořádat 3. ročník závodu Stairs2Hell!...

Jakub Vágner v říjnu „zavře“ Nové Mlýny! Bude pořádat 3. ročník závodu Stairs2Hell! Zájem je obrovský!

- Reklama -

Stairs2Hell 2019. Prestižní rybářský závod, který se v příštím roce bude poprvé konat v říjnovém termínu, rybáře táhne. Ještě není ani konec roku a startovní listina je už z poloviny plná. Dá se usoudit, že za velkým zájmem ze strany rybářů stojí právě říjnový termín. Tento podzimní měsíc totiž patří k naprosto nejlepším obdobím pro lov kapitálních kaprů na Novomlýnském jezeře. My už teď se na další ročník závodu Stairs2Hell opravdu těšíme. Co asi nabídne?

Ve startovní listině je k dnešnímu datu zapsáno neskutečných 49 mančaftů nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. A právě zahraniční týmy zatím vždy „uloupily“ tu nejcennější příčku českým týmům. Historicky první ročník závodu Stairs2Hell vyhrál mančaft ze Slovenska, druhý ročník pak vyhráli Rakušané. Povede se napotřetí zvítězit českým kaprařům? Na to si budeme muset ještě počkat…

Třetí ročník závodu Stairs2Hell se uskuteční na Nových Mlýnech poprvé na podzim. Přesný termín je od 5. do 12. října 2019. Tohle je prostě ideální období pro lov těch největších kaprů na Nových Mlýnech. Tohle bude zážitek! Maximální kapacita (podle pravidel) je stanovena na 96 mančaftů, k dnešnímu datu je už 49 týmů přihlášeno. Říjen prostě táhne! Již tradičně – tak jako na každých závodech – bude závodní úsek pro ostatní rybáře zavřený.

Startovné na třetím ročníku Stairs2Hell 2019 činí 36 000 korun na 3 členný tým. Mančaft, který se nejlépe popere s nástrahami Nových Mlýnů, si odnese 20 000 EUR, druhá příčka je oceněna na 9 000 EUR a bronzové medaile budou mít „cenu“ 5 000 EUR. Zajímavé ceny jsou připraveny i pro vítěze sektorů (1 800, 1000 a 500 EUR) a také pro tým, který uloví největšího kapra (1 500 EUR).

Startovní listina se velmi rychle plní, závodních míst bleskurychle ubývá. Pokud uvažujete o startu na tomto krásném závodě, pak moc nezahálejte. Klidně se může stát, že na vás nevyjde místo. A to by byla škoda…

Více informací naleznete na webu Stairs2Hell

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -