DomůNovinkyVIDEO: Gigantický sumec o délce 252 čísel a váze přes 100 kilo...

VIDEO: Gigantický sumec o délce 252 čísel a váze přes 100 kilo z pískovny u Prahy! Neskutečný gigant!

- Reklama -

Soukromý revíru u Prahy, který se jmenuje Sumčák je domovem obrovského množství gigantických sumců. A jednoho takového giganta na této pískovně chytili milovníci sumcařiny v rámci workshopu, který zde probíhal pod vedením zkušeného sumcaře Romana Matuly z firmy Hell-Cat. Právě na této akci se povedlo ulovit jednoho z tamních gigantů – sumce o délce 252 čísel a váze přes 100 kilo. Na zdolávání této obrovské ryby se můžete podívat v přiloženém videu. Nádherná podívaná!

„Při exhibičním chytání se nám povedl ulovit neskutečný sumec. Měřil 252 centimetrů a přesáhl hranici 100 kilogramů,“ píše se o ulovené rybě pod videem, které se objevilo na rybářském internetu. Zdolávání onoho sumce je zachyceno právě v přiloženém videu. A to naprosto fantastickým způsobem! Zdolávání této obrovské ryby probíhalo s pomocí dronu, takže rybáři si mohou celou akci prohlédnout pěkně z výšky. Tohle je prostě paráda!

Z té zdolávačky se nejednomu rybářovi musí vařit krev v žilách. To je adrenalin! Sumcový prut je ohnutý do fantastického oblouku a z navijáku se pod náporem obrovské ryby pomalu kouří. Člověk by na sumce ihned vyrazil. Pokud se vám nechce čekat až do zahájení, pak můžete využít právě soukromé lokality typu Sumčák.

VIDEO: Podívejte se na gigantického sumce v tomto přiloženém videu!

 

Co v Sumčáku žije?

Přes 200 sumců! Přesně tolik vousatých predátorů se nachází pod hladinou malebné pískovny Sumčák, která leží v obci Ostrá nedaleko Prahy. Mít takovou vodu ve svém katastru by si přála snad každá vesnice v Čechách! Hned 70 ryb měří přes 2 metry délky! Mezi nejcennější ryby patří 2 albíni, kteří měří přes 2 metry, anebo sumci, kteří přesahují délku 250 centimetrů. Tohle jsou nádherné ryby, které jen tak nějaký revír nenabídne. A určitě ne v takovém množství! A co víc, revír Sumčák je vyhlášen i díky svým albínům, kterých je – prozatím – neuvěřitelných 48 kusů!

Velkou raritou tohoto revíru je i sumec Mandarin, který je jediný svého druhu v České republice. Rybáři tak mají jedinečnou možnost ulovit zcela unikátní rybu, kterou jinde v české vodě nechytí. Jedná se o sumce, který svým vzhledem připomíná bílého albína, přitom jsou ale na těle sumce i černé fleky, které jsou pro tento druh tolik charakteristické! Nádherná ryba!

REZERVACE: Rezervuj si místo na Sumčáku!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -