Domů Novinky Vražda rybáře: Hádka mezi rybáři skončila bodnými ranami. Mladý rybář zraněním podlehl

Vražda rybáře: Hádka mezi rybáři skončila bodnými ranami. Mladý rybář zraněním podlehl

- Reklama -

Tragédie se odehrála v obci Čaňa nedaleko slovenských Košic. Na tamním populární štěrkovně došlo k hádce mezi dvěma rybáři, kvůli nepořádku na lovném místě. Starší rybář pak na mladšího kolegu zaútočil a způsobil mu vážná bodná poranění. Mladému rybářovi, který měl doma dvouměsíčního syna, nebylo pomoci. Rybářovi, který mladšího kolegu zavraždil, nyní hrozí až 20 let vězení.

O tragickém případu vraždy mladého rybáře informovala řada slovenských médií. Co se vlastně stalo? Na štěrkovně u obce Čaňa na Košicku je úsek, na kterém stojí řada obytných přívěsů. A právě zde rybařil mladý rybář Lukáš a starší rybář Milan. Mezi těmito rybáři následně došlo ke sporu. Vše nasvědčuje tomu, že mladému rybářovi vadily nedopalky od cigaret, které měl starší rybář Milan odhazovat na zem.

„Začali se přetahovat s cigaretami. Poté vyšel starší rybář Milan s nožem z karavanu, přišel k mladšímu rybářovi Lukášovi a bodl ho. Dostal dvě rány, do hrudi a do břicha,“ řekl webu Noviny.sk příbuzný zavražděného Igor.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levné kaprové dělené pruty za méně jak 1000 korun! 

Na místo tragédie okamžitě vyrazila záchranná služba, záchranáři ale už nemohli dvaatřicetiletému rybářovi pomoci. „Mladý rybář měl bodná poranění hrudníku, kterým na místě podlehl,“ řekl mluvčí záchranářů Jozef Minár.

Policie na místě tragédie šedesátiletého rybáře Milana okamžitě zadržela. Podle dostupných informací měl sám starší rybář Milan policii na místo vraždy přivolat. Útočník už je v cele předběžného zadržení.

„Vyšetřování této závažné trestné činnosti vede vyšetřovatel odboru kriminální policie Krajského ředitelství v Košicích, který v této souvislosti začal trestné stíhání pro obzvlášť závažný zločin vraždy,“ řekla policejní tisková mluvčí Jana Mésarová. Podle některých médií rybářovi hrozí až 20 let vězení…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

5 KOMENTÁŘE

  1. Proto se snažím chodit na místa, kde moc lidí nejezdí, nebo když tak minimálně. Vyhýbám se konfliktům s jinýma, nikdy nevíš jakého pacienta kde potkáš a může to skončit špatně.

  2. To je hrozný, co dneska u vody člověk potká za psychopaty… Kvůli takový blbosti někoho zabít :/ Doufám, že těch 20 let dostane (při jeho věku by to možná znamenalo doživotí, což by bylo jedině dobře…).

  3. Až se k nam Evropanum nasačkuji emigranti z Afriky,tak to budou kolem vody se valet uřiznute hlavy a nikdo na sebe sameho policii nezavola!!Počkejte si tak 10 let!!!Pokud nedostanou naši politici rozum???,nebo opratku na krk a tim jejich kompletni vyměna!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -