DomůOstatníRybářská publicistikaFOR FISHING 2018: Kompletní informace o největší rybářské akci v Česku!

FOR FISHING 2018: Kompletní informace o největší rybářské akci v Česku!

- Reklama -

Už je to zase tady! Milovníky rybaření čeká další ročník populárního veletrhu FOR FISHING v Praze! Tento ročník se bude konat od 15. do 18. února 2018. A rybáři se rozhodně mají na co těšit! Připraven je bohatý doprovodný program, obrovská výstavní plocha a samozřejmě hromada zajímavých značek a rybářského sortimentu. Každý fanoušek rybaření si vybere to své! Pojďte se podívat na to, co 9. ročník veletrhu FOR FISHING 2018 nabídne…

Rybářský veletrh FOR FISHING 2018 se bude konat na již tradičním místě – tedy v PVA EXPO Praha. Rybářské firmy budou svůj sortiment a služby prezentovat na obrovské ploše 5 výstavních hal – celková výstavní plocha je neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních! Organizátoři veletrhu slibují, že milovníci rybaření se mohou těšit na více než 1000 rybářských značek. A v programu se objeví i revoluční novinky!

 

Snadná orientace: Rozdělení výstavních hal

Organizátoři se pokusili, aby každá hala, ve které budou rybářské firmy vystavovat, nabídla „příbuzný“ sortiment a zaměření. V praxi to znamená, že pod jednou střechy dané haly návštěvníci naleznou vybavení pro milovníky dravců, jinde zase pro milovníky lovu kaprů. Tento krok organizátorů velmi chválíme, neboť rybáři si mohou vybrat přesně to, co je zajímá, a nemusejí tak složitě přecházet z jedné haly do druhé. Organizátoři FOR FISHING 2018 také uvedli, že 4 haly budou prodejní a 1 hala bude neprodejní.

Hala 2: Tato výstavní plocha bude univerzální. Návštěvníci pod střechou této haly naleznou značky nejrůznějších zaměření. Jedno z největších lákadel jistě bude expozice Jakuba Vágnera, která bude poprvé v historii tohoto veletrhu prodejní. Slavný rybář Jakub Vágner bude k zastižení po celou dobu konání FOR FISHING 2018. Takže ti rybáři, kteří budou chtít s Jakubem Vágnerem prohodit několik slov, mají velkou šanci právě tady!

Hala 3: Tato hala zaujme každého milovníka kaprů. Na ploše 4000 metrů čtverečních se objeví ty nejoblíbenější značky. Podle seznamu vystavovatelů nebudou chybět oblíbení výrobci MIKBAITS, LK Baits nebo třeba Tomáš Blažek! Kaprařských vystavovatelů ale samozřejmě bude celá řada!

Hala 4: Největším lákadlem této haly bude jistojistě stále populárnější expozice rybářského gigantu firmy FOX! Tato firma kromě špičkového vybavení pro kapraře nabídne i expozice přívlačové odnože nebo feederové odnože. Každý milovník exkluzivního vybavení, které se vyznačuje obrovskou kvalitou, se může těšit na zajímavé informace a možnost vyzkoušení přímo na místě!

Hala 7: V této hale se objeví další zajímavé firmy. Návštěvníci si v hale číslo 7 mohou například prohlédnout sortiment populární české firmy Hobby-G, která na český trh produkuje vybavení značky Giants Fishing nebo Hell Cat. Takže i v této hale se mohou rybáři na co těšit!

Kongresové centrum: Tato část po celou dobu veletrhu nabídne pestrý doprovodný program. Návštěvníci si mohou poslechnout hromadu zajímavých přednášek o rybaření. Asi největším lákadlem budou jako vždy přednášky Jakuba Vágnera. Ale vystoupí i další celá řada rybářských odborníků. Například Karel Nikl nebo Radek Filip.

 

Soutěže na FOR FISHING

Ani na tomto ročníku veletrhu FOR FISHING nemůžou chybět oblíbeně soutěže, ve kterých mohou rybáři vyhrát velmi zajímavé ceny. Pro ty nejmenší je přichystána soutěž Namaluj veselou rybu. Soutěž trvá do 2. 2. 2018, takže pokud chce váš malý rybář vyhrát zajímavé ceny, ještě má stále čas! Další soutěž pak bude zajímat „větší“ rybáře. Všichni návštěvníci se mohou zapojit do anketní soutěže o nadupaný člun Elling s motorem Parsun v hodnotě 36 000 korun! Tak se přidejte!

 

Důležité informace

Otevírací doba:

  • 15. února (čtvrtek): od 10 do 18 hodin
  • 16. února (pátek): od 10 do 18 hodin
  • 17. února (sobota): od 9 do 18 hodin
  • 18. února (neděle): od 9 do 16 hodin

Vstupné:

  • Vstupné v předprodeji – 165 korun
  • Základní vstupné na místě – 200 korun
  • Děti do 12 let a ZTP: ZDARMA
  • Parkovné 150 korun

Parkování: Parkovací prostory pro návštěvníky mají kapacitu 2500 míst. tato místa se nachází v bezprostřední blízkosti areálu.

Místo konání: Beranových 667, 199 00 Praha 9 – Letňany

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: FOR FISHING

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -