DomůAkční nabídkaPodzimní tip Michala Kučery: Pepřové kuličky se silným aroma, ideální do chladné...

Podzimní tip Michala Kučery: Pepřové kuličky se silným aroma, ideální do chladné vody

- Reklama -

Lov kaprů na podzim není žádný med. Podmínky jsou povětšinou komplikovány především nízkými teplotami, kvůli kterým bývají kapři značně „náladoví“ Proto je ryby nutné okamžitě zaujmout. Jak?

Ilustrační foto: Chyť a pusť a MIKBAITS

Nejlepším způsobem je použít nějakou výrazně zbarvenou nástrahu se silným aroma. Ideální volbou je třeba plovoucí boilies s příměsí pepře, které dokáže vytvořit silnou pachovou stopu. Pojďme se na tuhle nástrahu od ostříleného kapraře Michala Kučery podívat blíže…

 

Plovoucí boilies MIKBAITS Ronnie pop-up

Geniální nástraha na kapry do studené, podzimní vody. Toto plovoucí boilies Ronnie pop-up od českého výrobce MIKBAITS nabízí celou řadu vlastností, které z něho dělají TOP nástrahu na podzimní kapry. Co tím myslíme?

První obrovské plus této nástrahy je to, že se jedná o extra plovoucí boilies. Nástraha je totiž vyrobena ze speciální směsi, která je poskládaná tak, aby kulička spolehlivě plavala třeba i ve velké hloubce, kde rybáři často hledají podzimní kapry. To, že tato nástraha plave, je na podzim pochopitelně obrovské plus. Proč? Protože se dostane nad nánosy mrtvé vegetace, které často pokrývají podvodní terény na našich vodách. Pepřové plovoucí boilies je dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

Doplněním této „plovoucí vlastnosti“ je potom to, že plovoucí boilies Ronnie pop-up se vyrábí v reflexních barvách. Zase: Tahle vlastnost je na podzim hodně důležitá, protože právě v tohle období je v našich revírech už nádherně čistá voda. Takže výrazně zbarvené boilies půjde krásně vidět i z pořádně velké vzdálenosti. Palec nahoru!

VIDEO: Jak vypadají TOP kuličky Ronnie pop-up? 

Kromě toho, že toto boilies luxusně plave, a zároveň jde díky reflexnímu zbarvení dobře vidět, tak pochopitelně i nádherně voní! Rybáři si tyto plovoucí kuličky mohou vybrat hned ve třech variantách. První vůně je z našeho subjektivního pohledu nejzajímavější do aktuálních podzimních podmínek. O jakou příchuť se jedná? Jde o plovoucí boilies Ronnie pop-up Pink Pepper Lady.

Jedná se o růžové plovoucí kuličky, které mají ovocný základ. Ovšem! Důležitou součástí je koncentrovaný „pepřový ocas“, který dokáže i za hodně nízkých teplot vytvořit výraznou pachovou stopu. Tohle je fakt paráda na podzimní kapry!

Rybáři si pak mohou vybrat ještě dvě příchutě. Třeba žluté kuličky Scopex + CC, které mají zajímavou smetanovou vůni. Důležitým faktem je, že v těchto kuličkách jsou atraktory od světově uznávané společnosti NUTRABAITS z Anglie. Hodně zajímavá kombinace! Třetí variantou jsou potom „citrusové kuličky“ v příchuti mandarinka, které mají rovněž krásně silné aroma. Tak jakou příchuť si vyberete?

Obrovskou zbraní těchto plovoucích kuliček je také to, že se vyrábí v průměru 14 mm. Jedná se tak o ideální velikost při lovu podzimních kaprů. Rybáři navíc s takto velkými kuličkami mohou vymýšlet nejrůznější triky. Třeba pod háček mohou dát více plovoucích kuliček, anebo je kombinovat s klasickým boilies nebo peletami. Fantazii se meze nekladou!

Na co chytat kapry ve studené vodě na podzim, ptáte se? Pokud hledáte nástrahu, která půjde vidět v čisté vodě, a která se nadzvedne nad nánosy organického nepořádku, pak jste ji právě našli. Navíc! Plovoucí boilies MIKBAITS Ronnie pop-up je dodáváno v perfektních příchutích, které skvěle pracují i za hodně nízkých teplot. Tohle je fakt nástraha, která jezdí! Pepřové boilies MIKBAITS je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -