DomůRybářské radyRybářská vědaVIDEO: Rybí hejno na krmném místě

VIDEO: Rybí hejno na krmném místě

- Reklama -

Připravili jsme pro vás podvodní záběry z krmného místa, na které připlulo celé hejno ryb. Podívejte se na to, jak se ryby při shánění potravy chovají, a poznejte, jak to vypadá při rybí hostině na krmném místě! Přejeme vám příjemnou a poučnou zábavu!

Ryby jsme před objektiv podvodní kamery dostali s pomocí voňavé návnady, přesněji řečeno s pomocí klasického šrotu. Po chvíli se na krmném místě objevilo hned celé hejno plotic, které se do chutného krmiva bez ostychu okamžitě pustily. Je velice zajímavé pozorovat, jak se vlastně ryby při krmení chovají. Ryby svým pohybem často šrot rozvířily, a následně jemné částice s chutí sbíraly.

Doporučení: Video si přehrajte v co nejvyšší kvalitě (480p)

Ještě větší zajímavostí pak je, že v průběhu natáčení jsme zkoušeli ryby přelstít i s pomocí nástrahy – červů. A i když, jak je na videu jasně patrné, se ryby na krmném místě vyskytovaly ve velkém množství, tak přesto nijak výrazně nebraly. Toto není jediný případ, kdy jsme se s podobným jevem setkali. Při natáčení právě chystaného videa Fascinující svět kaprů se podobná situace odehrávala i v tomto případě.

 

Trailer k chystanému videu Fascinující svět kaprů

Při natáčení kaprů jsme na krmném místě jednoduše zaznamenali celou řadu ryb, viděli jsme opravdu obrovská hejna. Ale ani tak záběry od kaprů nepřicházely. Je tedy možné, že ryby skutečně poznají zradu v podobě háčku? Toť otázka, na kterou není jasná odpověď.

Jedno zjištění je ale přece pozitivní. I když už teploty padají strmě dolů, na apetitu ryb se naštěstí stále nic nemění. Právě že naopak, teď nastává chvíle intenzivního rybího krmení a nabírání zásob na tuhou zimu. A toho by měli využít i rybáři! Proto je zapotřebí najít tu správnou nástrahu. Pak teprve může začít to pravé rybářské eldorádo.

Autor: Viktor Krus

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -