DomůNovinkyRybářský veletrh FOR FISHING startuje za několik dní! Lístek na místě bude...

Rybářský veletrh FOR FISHING startuje za několik dní! Lístek na místě bude za 150 korun

- Reklama -

Rybářský veletrh FOR FISHING 2021 se po roční pauze kvůli koronavirové pandemii uskuteční v druhé půlce října. A rybáři se mohou těšit na zajímavý program! Kromě nových vystavovatelů z tuzemska i zahraničí si organizátoři pro rybáře připravili například rybářské kino nebo soutěže o hodnotné ceny. Návštěvníci si mohou koupit levnější lístky na letošní ročník FOR FISHING v předprodeji, anebo na místě za 150 korun…

Ilustrační foto: FOR FISHING

Rybáři, kteří navštěvovali rybářský veletrh FOR FISHING v Praze v PVA EXPO Letňany, byli tradičně zvyklí na zimní termín. Ovšem! Koronavirová pandemie vše převrátila naruby! Organizátoři veletrhu ale nechtějí rybářskou veřejnost o další ročník ochudit, a proto vše připravili v mimořádném podzimním termínu.

„Oblíbený rybářský veletrh FOR FISHING se po více než roční pauze uskuteční v mimořádném termínu. Od 21. do 24. října 2021 doplní souběh veletrhů pro celou rodinu. Podzimní termín je tak ideální příležitostí pro rodinný výlet nebo nákup vánočních dárků pro celou rodinu, kde si i pánská část užije zábavu,“ uvedla PR manažerka veletrhu Jana Šťastná. 

Rybáři, kteří chtějí na FOR FISHING zavítat, mají dvě možnosti. Buďto si koupí levnější vstupné v předprodeji, anebo si připlatí 30 korun na místě. „Cena vstupného na souběh všech veletrhů je 120 korun v předprodeji, 150 korun na místě,“ říká PR manažerka veletrhu.

 

Na veletrhu budou i nové značky!

Organizátoři FOR FISHING lákají rybáře i na nové značky, které se objevily na seznamu vystavovatelů. „Jedna hala letňanského výstaviště bude patřit rybářům. Ti se mohou těšit na průřez všech rybolovných technik, své si tak na veletrhu najde každý. Nováčky na veletrhu budou česká firma TFE elektronika – výrobce signalizátorů FLACARP nebo anglická kaprařská firma DT BAIT,“ popisuje Jana Šťastná. 

Kromě vystavovatelů s rybářskými potřebami je ale nedílnou součástí rybářského veletrhu FOR FISHING i bohatý doprovodný program. I v mimořádném podzimním termínu se rybáři mohou těšit například na rybářské kino, anebo na soutěže.

„Pro příchozí bude připraveno oblíbené rybářské kino s tematickými filmy nebo návštěvnická soutěž o echolot LOWRANCE ELITE FS 9 se sondou Active Imagining v celkové hodnotě přesahující 40 000 korun, který do soutěže věnuje firma Wavy boats – Bohemia marine,“ láká Jana Šťastná.

 

Ročník 2022 v tradičním termínu!

Organizátoři veletrhu FOR FISHING rovnou informovali i o tom, že ročník 2022 tradiční rybářské akce se bude konat v obvyklém únorovém termínu. „Vášniví rybáři se na jaře dočkají veletrhu FOR FISHING ve standardním termínu od 3. do 6. února 2022,“ dodává Jana Šťastná.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -