DomůNovinkyVIDEO: Brutální souboj s divokým sumcem! Dravce prozradily prchající rybky

VIDEO: Brutální souboj s divokým sumcem! Dravce prozradily prchající rybky

- Reklama -

Lov sumců rybáři milují především proto, že tato rybařina nabízí neuvěřitelné vzrušení a adrenalin! Jen málo rybích druhů dokáže na prutu předvádět to, co sumci. A proto není divu, že na tyhle dravce mají spadeno rybáři z celé Evropy. Například jeden italský rybář natočil naprosto parádní záběr a zdolávání divokého sumce, kterého dokázal chytit i díky prchajícím rybičkám. Ano! Právě díky unikající kořisti si lovícího dravce všiml…

Foto: AnEm

Rybář stojí na břehu oblíbeného revíru, na kterém chytá na přívlač. Umělou nástrahu hází před sebe a snaží se vyprovokovat nějakého dravce k útoku. Chvíli se nic neděje. Pak to ale přijde! Na klidné hladině se najednou rozprchne obrovské množství drobnějších ryb. Skoro to vypadá, jako by ke břehu najelo hejno krvežíznivých kosatek.

Rybář okamžitě reaguje! Rychle stahuje umělou nástrahu a okamžitě ji posílá do „vývařiště“ plného drobných rybek. Tak co, všimne si sumec nástrahy? Rybář tahá umělou nástrahu. Bum! Prask! Třísk! Záběr! Prut se ohne do nádherného oblouku, který připomíná luk. A hladina se dále do břehu rozprskne jako rozbité sklo. Je tam!

Následuje naprosto dechberoucí souboj s divokým sumcem. Prut je krásně ohnutý, a ticho u vody „ruší“ jenom zvuk napnuté pletenky. Tohle je prostě nefalšovaný rybářský adrenalin, který nabídnou právě sumci. Po chvíli se rybářovi daří dostat ke břehu krásného sumce, kterého by chtěl na háček dostat nejeden rybář. Tohle je prostě paráda!

VIDEO: Brutální záběr sumce na umělou nástrahu! 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -