DomůRybolovné technikySumcařinaTOP soukromý rybářský revír u Prahy: V pískovně žijí sumci o délce...

TOP soukromý rybářský revír u Prahy: V pískovně žijí sumci o délce přes 250 centimetrů a váze 100 kilo!

- Reklama -

Soukromý revír u Prahy nabízí neobvyklou rybí obsádku! O jakou vodu jde? O pískovnu Sumčák, ve které žijí skuteční sumčí giganti. Tohle je voda, kde si řada rybářů splnila svůj sen, a ulovila skutečného vousatého obra! Kolik měří ti největší sumci? Přes 250 čísel! Prozatím největší zdolaná ryba měla nádherných 255 centimetrů! Každý rybář má možnost tuhle vodu, která leží jen 25 minut jízdy autem od Prahy, navštívit a ulovit si životní rybu. Tohle je jeden z nejlepších a nejvyhlášenějších soukromých revírů!

Přes 200 sumců! Přesně tolik vousatých predátorů se nachází pod hladinou malebné pískovny, která leží v obci Ostrá. Mít takovou vodu ve svém katastru by si přála snad každá vesnice v Čechách! Hned 43 ryb měří přes 2 metry délky! Mezi nejcennější ryby patří 2 albíni, kteří měří přes 2 metry, anebo sumci, kteří přesahují délky 250 centimetrů. Tohle jsou nádherné ryby, které jen tak nějaký revír nenabídne. A určitě ne v takovém množství! A co víc, revír Sumčák je vyhlášen i díky svým albínům, kterých je – prozatím – neuvěřitelných 38 kusů!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rezervace lovného místa na na Sumčáku!

V pískovně nejsou jen sumci. Pod vodní hladinou naleznete i hromadu dalších rybích druhů. Například obrovské kapry, amury, štiky, okouny nebo candáty. Například zmínění amuři z této pískovny jsou již legendami v širokém okolí! Neuvěřitelné ryby! Pochopitelně, v pískovně je i celá řada „krmných“ druhů ryb, kterých tady správci pro sumce nasadí několik tun ročně…

 

Proč navštívit Sumčák?

Obrovští sumci na Sumčáku: Jak už jsme se zmínili, tak pískovna Sumčák je narvaná kapitálními sumci. Největší exempláře tady dosahují délky přes 250 centimetrů! Mít takového sumce na prutu je životní zážitek! Chcete si vyzkoušet lov kapitálních vousáčů? Tak přijeďte!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rezervace lovného místa na na Sumčáku!

Lov sumců na jaře: Ti největší sumci berou na jaře! Tedy v období, kdy na svazových vodách nemůžete sumce chytat. A to je k zbláznění! Právě v jarních měsících berou ty největší ryby. Tohle vás ale na Sumčáku trápit nemusí! Tady se obrovští sumci mohou chytat pořád! Tak neseďte doma a vydejte se na sumce v tu dobu, kdy jsou svazové vody „zamčené“. Ale bacha, právě o jarní termíny je největší zájem a je třeba řešit vše s předstihem.

Zkušení průvodci: Nemáte s lovem sumců žádné zkušenosti? Ale i přesto si chcete vyzkoušet, jaké to je zdolávat obrovského dravce? Revír Sumčák vám pomůže! Pracují na něm totiž jedni z nejlepších sumcařů v Čechách – Vláďa Hrdlička a vyhlášený odborník a zkušený univerzální rybář Libor „Hrdobec“. Průvodci vám budou neustále po ruce. Ukážou vám zaručené montáže, naučí vás pracovat se sumcařským vybavením, a dají vám neocenitelné tipy a rady, které využijete i na jiných vodách! A samozřejmě vám řeknou, kde sumci na Sumčáku v aktuálním období nejvíce berou!

 

Pískovna Sumčák: Soukromý revír s ubytováním

Na pískovně Sumčák každý rybář jistě ocení, že revír nabízí dostatek prostoru. Na pískovně je jen 5 lovných míst, což výrazně přispívá k většímu klidu a pohodlí při chytání sumců. Lovná místa 1 až 4 mají vlastní chatku přímo u vody a jsou vedle sebe na jednom břehu, poslední VIP místo je pak schované v „zátoce“, kde rybáři naleznou absolutní soukromí.

Do této pískovny plné (nejen) sumců se zamiluje každý rybář! Pískovna Sumčák leží jen 25 minut jízdy autem od Prahy. Přesto, u této vody naleznete nádherný klid a pohodu! Hustý porost na březích a vysoké stromy dávají tomuto místu jedinečný ráz. Nádherná příroda!

Pískovna nabízí velice členité a složité dno. V některých úsecích jsou propadliny až 10 metrů hluboké! Jak už je u pískoven zvykem, tak i tato nabízí naprosto křišťálovou vodu. Takže pokud se na Sumčák vydáte v létě, pak můžete rybaření samozřejmě spojit s osvěžujícím koupáním. Navíc, Sumčák je soukromý rybářský revír s chatkou! Takže tady můžete strávit tu nejkrásnější rybářskou dovolenou – s rodinou, s dětmi, s přáteli! Ano! Rybářskou dovolenou můžete strávit v připravených chatkách, které nabízí komfort a pohodlí. Rybářská dovolená na Sumčáku je TOP!!!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rezervace lovného místa na na Sumčáku!

Revír Sumčák provozuje Luděk „Flaxa“ Horák a zkušený rybář Martin Mráz. Přejeme chlapcům, ať jim to i nadále šlape a dopřejí mnohým z vás nádherné a neopakovatelné zážitky.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Sumčák

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -