DomůAkční nabídkaTOP 5 masové boilies na podzimní kapry! Co vybrat do studené vody?

TOP 5 masové boilies na podzimní kapry! Co vybrat do studené vody?

- Reklama -

Lov kaprů na podzim je nádhernou záležitostí. U vody je božský klid, příroda se barví nejrůznějšími odstíny a voda v revírech je čistá jako křišťál. A hlavně! V tomto období berou ti největší kapři! Je to logické: Teplota vody padá sešupem dolů, takže to je pro ryby jasný signál, aby si začaly cpát břicha. Na podzim hodně rybářů vsází na masové boilies. Proč? Protože právě tyto kuličky obsahují masové složky, které kapři teď hodně hledají. Pomůžou jim totiž vytvořit životně důležité zásoby. Jaké masové boilies na podzim vybrat? Tady máme několik tipů…

Ano, kapři na podzim hledají nejrůznější bezobratlé živočichy, kteří obsahují „maso“. Jde o to, že právě tohle kaprům pomáhá vytvořit tolik potřebné zásoby na zimu. Ta se nemilosrdně blíží! Proto teď kapři sbírají potravu jako o život. A proč rybám tedy nedopřát něco, co masové složky obsahuje, když tolik fungují? Možností je hned několik! A bacha! Nemusí jít o drahé nástrahy. Ne! Dneska rybářský trh nabízí spoustu rybích dobrot za rozumné peníze…

 

Boilies KAPRPRO hnijící červ

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Hit letošního roku! Toto boilies hnijící červ má velmi, ale opravdu velmi, koncentrovaný pach, který se těžko popisuje. Takhle: Nechali jste někdy krabičku s červy na sluníčku? Ano, takto hnusně toto boilies smrdí! Kuličky hnijící červ páchnou tak, jakoby by byly namočené v kyselině máselné (je obsažena např. ve zvratcích). Ten smrad je úděsný!

Kromě toho, že boilies hnijící červ vytváří ve vodě velmi silnou pachovou stopu, a to i za velmi nízkých teplot, tak tyto kuličky jdou i velice dobře vidět. Ano, boilies má luxusní bílé zbarvení. Takže v momentě, kdy kuličku hodíte na zanesené, bahnité, anebo zarostlé dno, je to jedno! Boilies hnijící červ kapr nikdy nemine!

S těmito kuličkami se velice úspěšně vytváří i lákavá krmná místa! Stačí boilies rozdrtit v krushi, udělat z něj zajímavý mix, a ten s pomocí PVA nebo krmné rakety dopravit na lovné místo. Rázem pod vodou vznikne bílé krmné místečko, kterého si všimne každý kapr. Zejména na podzim, kdy je pod vodou všechno šedivé a tmavé! Luxus!

Nejlepší na tom je, že toto boilies vychází na pouhých 92 korun za kilo (5 kilogramové balení 20 mm kuliček).

 

Boilies LK Baits Fish Activ

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní boilies do studené vody! Díky jedinečnému složení tyto kuličky pracují naprosto spolehlivě i ve velmi studené vodě. Nejsilnější zbraní tohoto boilies je to, že se velice dobře rozpadá i za nízkých teplot. Díky tomu tak kulička vypouští atraktivní látky – jak pachovou stopu, tak drobné částice. Super! Boilies Fish Activ je skutečně perfektní pro chytání kaprů na podzim nebo v zimě!

Boilies LK Baits Fish Activ je dostupné hned v několika příchutích. My osobně nejvíce ceníme mussel nebo sea food, které perfektně jezdí! Tyto kuličky vytváří ve vodním prostředí krásně koncentrovanou pachovou stopu, která dokáže zlákat podzimního kapra k záběru.

Při chytání na toto boilies doporučujeme používat velmi jemné, ale silně vonící krmení. Díky tomu tak vznikne jedinečný „mrak“, který bude kapry neustále nutit hledat něco k snědku. Jenže z jemného krmení se nenasytí, tudíž kapr slupne naši nástrahu. Paráda!

 

Boilies NIKL Gigantica

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Dnes již legendární boilies od Karla Nikla, které obsahuje celou řadu rybích surovin. Musíme začít určitě 3 druhy rybích esencí, které ve vodním prostředí vytváří opravdu silnou pachovou stopu. Tohohle si všimne každý kapr! Navíc, kuličky NIKL Gigantica obsahují vysoký podíl rybích mouček, které perfektně fungují v tu chvíli, kdy se kapři potřebují pořádně nacpat!

Boilies Gigantica je výborná také v tom, že má velmi nápadné zbarvení. Díky tomu jdou tyto kuličky vidět i na tmavém terénu. Tohohle si kapr všimne! To, že toto boilies je opravdu TOP, dokazuje i úspěch Karla Nikla na novomlýnském prestižním závodě WCC, kde s přehledem vyhrál! A Gigantica na tom měla zásadní podíl!

Gigantica je dodávána hned v několika průměrech. My osobně pro podzimní a zimní chytání nejvíce doporučujeme boilies o velikostech 11 a 18 mm. Právě tyto kuličky jsou pro chytání kaprů v těchto podmínkách naprosto dokonalé. Pokud vám přijde 18 mm boilies přeci jen velké, stačí ho okrájet.

 

Boilies MIKBAITS Spiceman WS2

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle boilies od renomované české společnosti MIKBAITS je jedno z nejlepších do opravdu studené vody. To je dáno tím, že směs kuliček je postavena tak, aby perfektně pracovala i za hodně nízkých teplot. I v takových podmínkách se z kuličky uvolňují atraktivní látky a drobné částice, které lákají kapra k záběru. Boilies má dobu rozpadu ve studené vodě jen 12 hodin.

Boilies má velmi zajímavou vůni i díky množství koření, které obsahuje. Navíc, kuličky mají zajímavé zbarvení, které jde vidět i na zaneseném, zarostlém nebo bahnitém dně. Tohle je další plus tohoto boilies!

Na boilies MIKBAITS Spiceman WS2 máme velice rádi to, že je dostupné například ve velikosti 16 mm. Tato velikost je naprosto ideální do chladné vody, kdy můžeme pod háček dát jednu samostatnou kuličku, dvě kuličky, anebo WS2 s nějakou menší popkou. Záleží na podmínkách! Tak jako tak, toto boilies opravdu nabízí TOP vlastnosti, které vedou k mnoha záběrům v hodně špatném počasí.

 

Boilies CARP Only Frenetic A.L.T. Halibut

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Halibutové složky patří k tomu nejúspěšnějšímu ve světě kaprařiny! Právě halibut dokáže ve vodním prostředí vytvořit magický masový zápach, který dokáže zlákat i pasivnějšího kapra z větší vzdálenosti. Halibut prostě jezdí! Však taky proto se z něj vyrábí TOP nástrahy na velké kapry, třeba halibutové pelety. Ten, kdo někdy chytal na halibutové nástrahy, nám dá jistě zapravdu.

Toto halibutové boilies od CARP Only je výborné z toho pohledu, že je dostupné za opravdu hodně zajímavé peníze. Za hodně rozumnou cenu dostanete 5 kilo boilies, na které můžete jak chytat, tak z něj můžete vytvářet luxusní krmení na podzimní kapry. Stačí mít po ruce nůž nebo krushu, a můžete začít. Fantazii se meze nekladou!

Co vlastně znamená ona zkratka A.L.T.? Jde o Attract Long-Term, což v překladu znamená dlouhodobě přitahovat/lákat. A právě tahle slova toto boilies velice dobře vystihují. Halibutové boilies CARP Only je vynikající na podzimní chytání především díky složkám z halibuta, které dokážou vytvořit silnou pachovou stopu, ale zároveň obsahuje takové suroviny, které kaprům moc chutnají. To poznáte na vysokém počtu záběrů…

Ilustrační foto: PARYS a KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -