DomůAkční nabídkaTrumf kapraře Michala Kučery: Výrazně žluté „pampeliškové“ kuličky na podzimní kapry

Trumf kapraře Michala Kučery: Výrazně žluté „pampeliškové“ kuličky na podzimní kapry

- Reklama -

Podzimní lov kaprů bývá často ve znamení proměnlivých podmínek. Co ale vyzkoušet takovou kuličku, kterou kapři uvidí „vždycky“? Mluvíme o„pampeliškovém boilies“ od Michala Kučery do studené vody.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Na podzim se u vody častokrát mění počasí, které celý lov někdy komplikuje. Další komplikací je potom třeba to, že na dnech našich revírů jsou hutné nánosy organického materiálu, ve kterém se můžou naše nástrahy jednoduše ztratit

Kapři sice sami od sebe rádi prohledávají nánosy mrtvé vegetace, ve které hledají cosi k snědku. Ovšem! Vždy jim můžeme jejich hledání usnadnit. Stačí prostě použít výrazněji zbarvenou nástrahu, která jde velmi dobře vidět na drtivé většině povrchů. A to žlutá kulička jde vidět perfektně! Je třeba nezapomínat na to, že kapři velmi dobře vidí kontrastní věci na tmavém podkladu. Tedy výrazně žlutou kuličku na zaneseném dně…

 

Boilies MIKBAITS Mirabel Fluo

Výrazně žluté kuličky od ostříleného kapraře Michala Kučery, tedy pokud mluvíme o „pampeliškovém provedení“. Boilies MIKBAITS Mirabel Fluo patří už celou řadu sezón k nejvíce populárním nástrahám do studené vody. A není se co divit, protože tato nástraha má opravdu dokonalé výsledky v podobě velkých kaprů. Čím to je? Boilies od Michala Kučery je dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

Velkou zbraní této nástrahy je její směs, ze které je poskládaná. Boilies MIKBAITS Mirabel Fluo spolehlivě pracuje i za hodně nízkých teplot, kdy dokáže ze sebe vyluzovat atraktivní pachovou stopu. Pokud mluvíme o vůni, tak ta je opravdu zvláštní – je krásně jemná, přitom ale koncentrovaná, se zajímavým „pendrekovým ocasem“. Tohle je fakt super!

Samozřejmě, obrovskou předností je to, že tyto kuličky Mirabel Fluo jsou obalovány ve výrazném atraktoru Fluo Slime, který má jednak jasně viditelnou barvu, ale také ve vodě vytváří atraktivní „mráček“ z drobných částic. Tento efekt je schopný přilákat kapra i z větší vzdálenosti! Tohle je důležité například při chytání v čisté podzimní vodě, kdy tento vizuální efekt může výrazně napomoct k záběrům od hladových kaprů, kteří se aktuálně připravují na zimu.

Jde vidět, že při vývoji tohoto boilies do studené, podzimní vody vývojáři z MIKBAITS skutečně uvažovali. To ostatně prozrazuje i „sexy“ průměr 12 mm, který je naprosto ideální do těchto podmínek. V teplejších dnech lze z malých kuliček dělat neodolatelné řetízky (2 až 3 kuličky), v chladnější pak stačí nastražit jednu kuličku, a třeba s malou pop-up. Výsledek je při lovu kaprů geniální!

A právě kombinace s malou, 10 mm pop-up kuličkou je nejvíce osvědčenou kombinací. Rybář má totiž jistotu, že i takto malá kulička bude fungovat jako praktické „vznášedlo“, takže výrazně zbarvená nástraha se dostane nad zmíněné nánosy na dně. Tohle je další prvek, který může rozhodnout o úspěšném podzimním lovu. Určitě doporučujeme!

Na co chytat kapry na podzim, ptáte se? Pokud chcete udělat co nejvíce a co nejrychleji záběry od podzimních kaprů, pak se určitě podívejte na toto boilies MIKBAITS Mirabel Fluo. Jde o skvělou nástrahu, která má krásnou barvu, ideální velikosti, skvělé složení směsi a zajímavou vůni. Výsledkem je perfektní nástraha na kapry do studené vody, která prostě funguje! Výrazně žluté boilies MIKBAITS je dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -