DomůAkční nabídkaTrumf na dravé ryby na zahájení: Gumové nástrahy, které smrdí jako „mrtvá...

Trumf na dravé ryby na zahájení: Gumové nástrahy, které smrdí jako „mrtvá ryba“

- Reklama -

Zahájení dravců je tady. Už za pár hodin se rozjede pravá dravcová sezóna, na kterou čekají tisíce rybářů. Už máte vše připravené? Pokud ještě pořád hledáte tu správnou nástrahu, tady je náš tip. 

Ilustrační foto: LK Baits

Trvalo to, ale konečně jsme se po roce zase všichni dočkali. Magické datum, které odstartuje letošní dravcovou sezónu, je doslova za dveřmi. Hodně rybářů tak už pomalu ani nespí a připravuje vše potřebné na dravce. Především pak nástrahy! Už víte, s čím na dravce „vyrukujete“?

Pokud hledáte opravdu unikátní a málo okoukanou nástrahu na dravce, pak se rozhodně podívejte na novinku na e-shopu LK Baits. Právě tady najdete perfektní gumové nástrahy od lotyšské firmy Lucky John, které jsou „naložené“ v páchnoucí tekutině

 

Sady páchnoucích gumových nástrah

Tohle je novinka roku 2022, kdy se spojily produkty české firmy LK Baits a lotyšské společnost Lucky John. Ano! Na trhu se objevily sety gumových nástrah, které vyrábí zmíněná lotyšská firma, a které jsou namočené v dnes už legendárním Predator Boosteru od české firmy LK Baits. Páchnoucí gumové nástrahy jsou k dostání na e-shopu LK Baits .

Výsledek je fantastický! Díky dlouhodobému „naložení“ v páchnoucí tekutině, tyto gumové nástrahy vydávají velmi intenzivní odér, který ve vodním prostředí vytváří koncentrovanou pachovou stopu. A to je zásadní! Každý zkušený lovec totiž setsakramentsky dobře ví, že dravci se při lovu řídí i citlivým čichem. Zejména pak třeba candáti, ale i ostatní dravci.

Díky dlouhodobému „dipování“ nástrah se páchnoucí tekutina „zažrala“ do gumových tělíček nástrah, takže ty tak silně páchnou. Nástrahy věrně napodobují mrtvou nebo raněnou rybičku, protože páchnoucí roztok Predator Booster obsahuje celou řadu atraktivních látek. Ale především!

V tekutině Predator Booster probíhá bakteriální proces, který vzniká také při rozkladu přírodní hmoty. Takže atraktor ve vodním prostředí vysílá do okolí signály, které dravci znají při setkání s raněnou nebo uhynulou rybkou. A proto tak perfektně funguje!

 

Sety nástrah: K dostání v celé řadě druhů

Rybáři si mohou vybírat z celé řady „páchnoucích setů“. K těm nejvíce populárním, které se začaly rychle prodávat ihned po spuštění, patří jednoznačně sety s nástrahami Basara. Ale ono se není čemu divit! Právě gumové nástrahy Basara patří k nejvíce populárním modelům od lotyšské firmy Lucky John, které skvěle fungují jak při lovu candátů, tak ale i štik.

Rybáři si tyto „páchnoucí Basary“ mohou obstarat v několika velikostech. Na výběr jsou menší nástrahy o délce 6 nebo 8 centimetrů, které jsou balené po 3 nebo 4 kusech. Na větší dravce jsou pak určené Basaty o velikosti 12 centimetrů, které jsou dokonalé především na štiky. Paráda! Nejlepší zprávou je, že v setech jsou i Basary ve zbarvení okouna, které patří k tomu nejlepšímu ve světě přívlače.

Na výběr nejsou ale jen Basary. Rybáři si mohou vybrat například i sety s gumovými nástrahami ve vzoru „kopýtko“, anebo pak třeba i smačky. Všechny tyto nástrahy jsou k dostání v různých velikostech a barevných variacích, takže si nakonec vybere každý rybář.

Pokud hledáte unikátní a neokoukanou nástrahu na zahájení dravců, pak se rozhodně podívejte na tyto „páchnoucí sety“. Jde o nástrahy na dravé ryby, které dráždí nejenom pohybem nebo barvou, ale také pachem. Výhodné sety najdete na e-shopu LK Baits  za zajímavé ceny.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -