DomůNovinkyVIDEO: Brutální souboj s gigantickou štikou! Kolik tenhle „krokodýl“ měřil?

VIDEO: Brutální souboj s gigantickou štikou! Kolik tenhle „krokodýl“ měřil?

- Reklama -

Velké štiky jsou vyhledávanými rybími predátory po celém světě! Proto není divu, že se na rybářském internetu objevují videa velkých štik z nejrůznějších koutů naší planety. A my jedno zajímavé video s velkou štikou našli! Je na něm zachycen krásný souboj s obrovskou zubaticí, kterou nakonec dokázal rybář dostat na břeh. Kolik tahle nádherná štika měřila?

Ilustrační foto: InRybar.cz

Ohnutý prut jako namožená záda a zvuk povolené brzdy na navijáku napovídají, že tahle ryba nebude malá. Rybář s podběrákem jde na konec břehu, když tu najednou se z temné vody objeví neskutečný „válec“. To je štika jako poleno! My osobně tento moment nejvíce milujeme – když se dravec ukáže na hladině, a když je jasné, že tohle bude obrovská ryba!

Rybářovi s prutem v ruce se po chvíli podaří dostat rybu blíže ke břehu. Teď se jeho kolega s podběrákem snaží dravce chytit. Čvách! Obrovský dravec ale napoprvé unikne! Znova: Rybář s prutem štiku opět dostane k podběráku, tentokrát ale hlavou napřed. Šup! Teď se dravce konečně povedlo dostat do podběráku! Ale co to? Štika se do něj pomalu nevleze. Ta je obrovská!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nejsmradlavější nástraha na ryby? Tohle je fakt síla!

Není divu! Šťastnému lovci se podařilo dostat na háček nefalšovanou královnu tamní vody. Váha nakonec ukazuje téměř 14 kilogramů, metr pak míru 120 čísel. Tohle je ryba, kterou by chtěl chytit každý rybář! Rybáři by se sice ke kapitálnímu dravci mohli chovat o trochu šetrněji, důležité ale je, že štice nakonec dávají svobodu. Tak zas někdy příště!

VIDEO: Giga štika o váze 14 kilo a délce 120 čísel!    

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -