DomůNovinkyVIDEO: Velký sumec žere boilies na krmném místě! Tak proto neberou kapři?

VIDEO: Velký sumec žere boilies na krmném místě! Tak proto neberou kapři?

- Reklama -

Mezi rybáři se častokrát traduje to, že kapři někdy nemusí brát proto, že na lovném místě „leží“ sumec. A ono se to kolikrát děje! Však taky někteří rybáři na masovou kuličku nebo peletu občas chytnou krásného sumce. A teď tady máme navíc jasný důkaz! Na rybářském internetu koluje nádherné video, na kterém jde sumec na krmném místě vidět…

Foto: Underfishing

Tak tohle je teda něco! Náš oblíbený rybářský kanál Underfishing na YouTube, který se zaměřuje především na podvodní videa, vydal fakt parádní „kousek“. O co jde? Tvůrci na krmném místě, na kterém ležely kuličky boilies, natočili nádherného sumce. Kdekdo by si mohl pomyslet, že dravce především zlákaly drobné rybičky u krmení. Jenže!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levný stojan na pruty za méně jak 1000 korun! Poslední kusy!

Sotva se sumec přiblíží ke kuličkám boilies, tak je začne vysávat jako vysavač. Tohle je prostě parádní podívaná! Nejvíce nás baví, jak obávaný predátor „prdí“ na drobnější ryby na krmném místě, a vyloženě se zaměřuje pouze na boilies. Však taky: Proč by se honil za mrštnou kořistí, když si může nacpat pupek jinou dobrotou, že ano?

VIDEO: Sumec žere boilies na krmném místě!

 

Věděl sumec o háčku?

Jak je u tohoto typu videí zvykem, tak tvůrci mezi krmení schovali i nastraženou nástrahu. Hodně rybářů by si mohlo pomyslet, že sumec je neomalený hltoun, který do sebe hned všechno nacpe najednou. Jenže! Na tomhle videu jde krásně vidět, jak sumec opatrně „vyjídá“ kuličky boilies, a přitom se drží v bezpečné vzdálenosti od nástrahy. Tušil dravec snad nastraženou lest v podobě rybářského háčku?

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levný stojan na pruty za méně jak 1000 korun! Poslední kusy!

Toto video jistě bude zajímat i milovníky kaprařiny. Určitě už se někomu stalo, že po parádní sérii záběrů vše jako lusknutím prstů skončilo. No, těch faktorů, proč se tak stalo, může být více. Ale! Jedním z nich je právě i to, že na lovné místo mohl připlavat sumík, který si všechno zabral jen a jen pro sebe.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -