skingbranding-banner

EXKLUZIVNĚ: Obrovští sumci v Praze! V metropoli se otevře nový soukromý revír!


V rybářských kuloárech se už delší dobu šušká o velkolepém plánu. Přímo v Praze se má totiž už tuto sezónu otevřít nový soukromý revír, který bude určen především pro lov sumců. Kde přesně? Nová sumcová lokalita má být nedaleko pražského letiště Václava Havla. A teď to hlavní. Ve čtyřhektarovém rybníku mají být obrovští sumci! Ty největší ryby pak prý atakují váhovou hranici 90 kilogramů!

Podle několika zdrojů celý projekt míří do cíle a je jen otázkou času, kdy se otevře pro širokou rybářskou veřejnost. Přesto! Informací o nové sumcové lokalitě v Praze je zatím pomálu. Ale! Zjistili jsme, že kromě obrovských sumců, kteří dosahují váhy až 90 kilogramů a délky více jak 240 centimetrů, má obsádku revíru tvořit i velké množství krásných kaprů, amurů nebo štik. Takže na své si nepřijdou pouze milovníci vousatých dravců.

A co zázemí? Podle několika zdrojů noví majitelé celou lokalitu začínají přizpůsobovat i požadavkům těch nejnáročnějších rybářů. Aby každý rybář měl u vody klid, bude se na rybníku lovit pouze ze 4 lovných míst. Přitom na každém místě bude luxusní chatka s postelemi, elektrickým připojením, topením, vařičem, lednicí, wi-fi a grilem. A pro ty „nejnáročnější“ bude k dispozici i sprcha s teplou vodou a splachovací záchod.

Celý projekt vypadá opravdu slibně. A je jen otázkou času, než se na „povrch“ dostane více informací. Jedno je jisté. Rybáři v Praze budou mít nyní velice zajímavou lokalitu s trofejními rybami takřka „pod okny“. O dalším vývoji vás budeme informovat…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

VIDEO: Sumec zaútočil na ruku muže! Provokatér si odnesl zranění!

admin | přečteno: 461x | 13.12.2017 | Žádné komentáře

Se sumci není radno si zahrávat. Tohle si uvědomil i …

Balík peněz! Rozpočet ČRS pro rok 2018 bude 123 milionů korun! Peněz ve svazové kase přibylo!

admin | přečteno: 290x | 13.12.2017 | 1 komentář

Rada Českého rybářského svazu schválila rozpočet pro rok 2018. A …

Vyjádření ČRS k závodům na Orlíku: Svaz dostane půlmilionu! Peníze půjdou na zarybnění!  

admin | přečteno: 3025x | 12.12.2017 | 2 komentáře

Český rybářský svaz se vyjádřil k pořádání velkých kaprařských závodů na …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *