skingbranding-banner

EXKLUZIVNĚ: Obrovští sumci v Praze! V metropoli se otevře nový soukromý revír!


sumec

V rybářských kuloárech se už delší dobu šušká o velkolepém plánu. Přímo v Praze se má totiž už tuto sezónu otevřít nový soukromý revír, který bude určen především pro lov sumců. Kde přesně? Nová sumcová lokalita má být nedaleko pražského letiště Václava Havla. A teď to hlavní. Ve čtyřhektarovém rybníku mají být obrovští sumci! Ty největší ryby pak prý atakují váhovou hranici 90 kilogramů!

Podle několika zdrojů celý projekt míří do cíle a je jen otázkou času, kdy se otevře pro širokou rybářskou veřejnost. Přesto! Informací o nové sumcové lokalitě v Praze je zatím pomálu. Ale! Zjistili jsme, že kromě obrovských sumců, kteří dosahují váhy až 90 kilogramů a délky více jak 240 centimetrů, má obsádku revíru tvořit i velké množství krásných kaprů, amurů nebo štik. Takže na své si nepřijdou pouze milovníci vousatých dravců.

A co zázemí? Podle několika zdrojů noví majitelé celou lokalitu začínají přizpůsobovat i požadavkům těch nejnáročnějších rybářů. Aby každý rybář měl u vody klid, bude se na rybníku lovit pouze ze 4 lovných míst. Přitom na každém místě bude luxusní chatka s postelemi, elektrickým připojením, topením, vařičem, lednicí, wi-fi a grilem. A pro ty „nejnáročnější“ bude k dispozici i sprcha s teplou vodou a splachovací záchod.

Celý projekt vypadá opravdu slibně. A je jen otázkou času, než se na „povrch“ dostane více informací. Jedno je jisté. Rybáři v Praze budou mít nyní velice zajímavou lokalitu s trofejními rybami takřka „pod okny“. O dalším vývoji vás budeme informovat…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

porybny

NOČNÍ KONTROLA: Porybní posbírali povolenky na Berounce. Rybáři chytali v noci

admin | přečteno: 17x | 29.06.2017 | Žádné komentáře

V nočních hodinách kontrolovali porybní s policisty rybáře na Berounce 3 v úseku …

krajina

Rybáři jsou čuňata! Některé revíry trápí výkaly. Budou se na nich zpřísňovat pravidla!

admin | přečteno: 1805x | 28.06.2017 | Žádné komentáře

Sezóna bivakování u vody je v plném proudu. Na březích revírů …

kapr

VIDEO: Česká rybářka „řádí“ ve Francii! Chytá tam obrovské kapry! Mrkněte se

admin | přečteno: 1064x | 27.06.2017 | Žádné komentáře

Známá rybářka Klára Osmančíková je momentálně ve Francii. A v této …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>