skingbranding-banner

EXKLUZIVNĚ: Obrovští sumci v Praze! V metropoli se otevře nový soukromý revír!


V rybářských kuloárech se už delší dobu šušká o velkolepém plánu. Přímo v Praze se má totiž už tuto sezónu otevřít nový soukromý revír, který bude určen především pro lov sumců. Kde přesně? Nová sumcová lokalita má být nedaleko pražského letiště Václava Havla. A teď to hlavní. Ve čtyřhektarovém rybníku mají být obrovští sumci! Ty největší ryby pak prý atakují váhovou hranici 90 kilogramů!

Podle několika zdrojů celý projekt míří do cíle a je jen otázkou času, kdy se otevře pro širokou rybářskou veřejnost. Přesto! Informací o nové sumcové lokalitě v Praze je zatím pomálu. Ale! Zjistili jsme, že kromě obrovských sumců, kteří dosahují váhy až 90 kilogramů a délky více jak 240 centimetrů, má obsádku revíru tvořit i velké množství krásných kaprů, amurů nebo štik. Takže na své si nepřijdou pouze milovníci vousatých dravců.

A co zázemí? Podle několika zdrojů noví majitelé celou lokalitu začínají přizpůsobovat i požadavkům těch nejnáročnějších rybářů. Aby každý rybář měl u vody klid, bude se na rybníku lovit pouze ze 4 lovných míst. Přitom na každém místě bude luxusní chatka s postelemi, elektrickým připojením, topením, vařičem, lednicí, wi-fi a grilem. A pro ty „nejnáročnější“ bude k dispozici i sprcha s teplou vodou a splachovací záchod.

Celý projekt vypadá opravdu slibně. A je jen otázkou času, než se na „povrch“ dostane více informací. Jedno je jisté. Rybáři v Praze budou mít nyní velice zajímavou lokalitu s trofejními rybami takřka „pod okny“. O dalším vývoji vás budeme informovat…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

VIDEO: Pytláci chtěli zmasakrovat trofejní kapry ze svazovky! Ulovili i kapra o váze přes 15 kilo!

admin | přečteno: 386x | 23.03.2018 | Žádné komentáře

Tento případ pytlačení se sice odehrál již v minulém roce, ovšem …

Rybáři pozor! Nová delší denní doba lovu zatím neplatí na revírech MRS! Čeká se na rozhodnutí vedení

admin | přečteno: 5822x | 22.03.2018 | Žádné komentáře

Rybáři na mimopstruhových svazových revírech budou moci od letošního chytat …

Rybáři přišli kvůli haváriím ve svazových revírech o ryby za 4 miliony korun! Kdo zaplatí škody?

admin | přečteno: 328x | 21.03.2018 | Žádné komentáře

S poměrně hodně zneklidňující zprávou přišel Český rybářský svaz na posledním …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *