skingbranding-banner

Gigantická štika! Rybář ulovil nádhernou štiku o délce 128 centimetrů a váze 21,07 kilogramů!


stika

Parádní ryba! Přesně takto by se dal charakterizovat aktuální úlovek štiky ze Švédska. Ryba měřila neuvěřitelných 128 centimetrů a vážila 21,07 kilogramů. Rybář Fredrik Johansson, který tuto gigantickou štiku ulovil, tak stanovil nový rekord Švédska. Gratulujeme! A jakékoliv pochybnosti o velikosti štiky nejsou na místě. Fotografie, které obletěly celý rybářský svět, dokazují, že švédský rybář skutečně chytil neuvěřitelně nádhernou štiku. A my máme pro vás video s touto luxusní rybou…

71 centimetrů. Přesně tolik měřila ulovená štika v obvodu! Neuvěřitelný válec! Nádherný dravec, který měřil skoro 130 čísel, byl uloven na 19 centimetrovou umělou nástrahu. A co víc? Štika o délce 128 centimetrů a váze 21,07 kilogramů je novým rekordem Švédska. Podle oficiálních zdrojů dosavadní největší švédská štika vážila 19,34 kilogramů. Nový rekord je tak téměř o 2 kilogramy těžší. Paráda!

Tip: Rozdáváme rybářské navijáky ZDARMA! 

Skeptické pohledy rybářů z celého světa vnáší jasnou otázku – má tato štika skutečně tolik kilogramů a měří tolik centimetrů? Při pohledu na zveřejněné fotografie nejsou na místě jakékoliv pochybnosti. Pravda, obrázek, kdy má rybář ulovenou štiku položenou na sobě, nevypadá nijak fantasticky. Ovšem pokud si porovnáte rybu s tělem rybáře, pak jistě usoudíte, že tato štika je skutečně obrovská. Navíc, krásná fotka, kdy má rybář opřenou o sebe pouze hlavu štiky dává tušit, že tohle je nefalšovaný švédský krokodýl! Luxusní ryba!

Fotografie nového švédského rekordu si prohlédli i uznávaní rybáři. A ti po prohlédnutí dechberoucích obrázků připustili, že se skutečně jedná o nový rekord Švédska. Takže je namístě, abychom švédskému rybářovi poblahopřáli k jeho nádhernému úlovku. Opravdu parádní práce!

Redakce InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

sumec

OBROVSKÝ SUMEC: Na Olomoucku chytili vousatého giganta

admin | přečteno: 1852x | 25.06.2017 | Žádné komentáře

Chomutovské jezero, které leží nedaleko Olomouce, vydalo nádherného sumce. „Věděl …

krajina

AKTUÁLNĚ: ČRS prodal povolenky za 277 milionů korun! Kde peníze končí?

admin | přečteno: 6536x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

Rada ČRS nedávno vydala zprávu se zajímavými údaji o fungování …

sumec

AKTUÁLNĚ: Mrtvé sumce na čáslavské skládce už řeší úřady! Padne „mastná“ pokuta?

admin | přečteno: 5000x | 22.06.2017 | Žádné komentáře

Dva kapitální sumce, kteří uhynulí leželi na čáslavské skládce, už …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>