Domů Akční nabídka Geniální návazec na kapry: Mějte více záběrů! Revoluční prezentace nástrahy, která zaručeně...

Geniální návazec na kapry: Mějte více záběrů! Revoluční prezentace nástrahy, která zaručeně funguje!

- Reklama -

Některé návazce, které jsou vhodné pro lov kaprů na položenou, jsou vskutku geniální! Už od „pradávna“ se ví, že nástrahy nastražené mimo háček jsou velice úspěšné. Je to dáno tím, že se nástraha chová ve vodním prostředí zcela přirozeně, takže díky tomu budí mnohem menší podezření. Věděli jste ale, že nástrahu nemusíte nastražovat pouze na šňůrku pod háčkem? Ne! Můžete použít například speciální zavrtávací držák, který je přímo geniální!

Zkuste si to představit: Na lovném místě leží krmení. V tom momentě, kdy do něj najedou kapři a začnou vířit se sedimenty na dně, se začne návnada zvedat do sloupce. Pokud je nástraha na háčku, pak často leží nehybně na dně. Pokud je ale nástraha mimo háček, začne se kymácet na dně ze strany na stranu. A taková nástraha působí mnohem méně podezřele. I proto jsou tyto návazce, na kterých se nástraha nastražuje mimo háček, velice účinné!

Většina rybářů používá klasický návazec, kdy pod háčkem je šňůrka se smyčkou, na kterou se navléká nástraha. Aby rybář mohl nástrahu na šňůrku nastražit, potřebuje jehlu a zarážky. Bez toho to nejde. Tedy, vlastně jde! Je ale zapotřebí použít úplně jinou pomůcku. Díky ní je rybář schopen okamžitě nastražit nástrahu pod háček, přitom nepotřebuje žádné jiné pomůcky. A navíc, tímto způsobem může nastražit i velmi titěrné nástrahy, které se používají například při lovu na feeder…

 

Zavrtávací držák LK Baits Bait Super O-Rings

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je geniální pomůcka pro nastražení nástrahy mimo háček. Použití je naprosto jednoduché! Na malý zavrtávací držák stačí nástrahu jednoduše navrtat. Hotovo. Není zapotřebí žádné jehly, žádných zarážek. Vše je rychlé, jednoduché a hlavně nesmírně účinné. Toto nastražení má totiž všechny výhody nastražení mimo háček. Bomba!

Tento zavrtávací držák je vhodný pro lov na položenou, ale i na feeder. Držák totiž dovoluje nastražit i titěrné nástrahy. A tohle je obrovská síla tohoto návazce. Na zavrtávací držák se krásně nastražuje miniboilies nebo mikropelety. Takže rybář je schopen chytat ryby na takové nástrahy, které nejdou napíchnout na háček. Super!

Jak s touto pomůckou chytáme my? Nejlepší je na zavrtávací držák nastražit miniboilies, malou peletu, anebo i tygří ořech nebo tvrdší zrníčko kukuřice. Následně pak do krmítka dáme účinný method mix a na návazec ještě dáme PVA sáček s mikropeletami. Tohle prostě funguje! Za jedno jediné odpoledne jste takhle schopni nachytat desítky kaprů! Určitě vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

LK Baits MINI boilies v dipu

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle boilies je jako stvořené pro lov na návazec se zavrtávacím držákem. Kuličku stačí jenom navrtat na držák a vše je hotovo. Luxusní návazec! Tyto kuličky jsou vynikající jak pro lov na položenou, tak i na feeder. Díky menšímu průměru je tato nástraha vhodná i na jemnější rybaření. Pokud se tedy chystáte na rybník nebo řeku s feederem, nenechávejte toto boilies doma!

Toto miniboilies od LK Baits je opravdu prvotřídní. Kuličky jsou namáčeny v atraktivním dipu, který skvěle pracuje i za nízkých teplot. Miniboilies LK Baits dokáže i ve studené vodě vytvořit silnou pachovou stopu, která donutí k záběru i pasivní rybu. Jakou příchuť doporučujeme? Jednoznačně Ice Vanilla. Tyhle huličky jsou TOP!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS a LK Baits

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -