Domů Akční nabídka Příprava krmení na kapry: Geniální suroviny, které udělají z vašeho krmení neodolatelnou pochoutku

Příprava krmení na kapry: Geniální suroviny, které udělají z vašeho krmení neodolatelnou pochoutku

- Reklama -

Krmení na kapry častokrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu na rybách. Pokud rybář použije atraktivní krmení na kapry, pak může mnohonásobně zvýšit počet záběrů od kaprů. Bacha! Atraktivní krmení neznamená, že za něj utratíte majlant. To ani náhodou! Na rybářském trhu je hned několik zajímavých surovin, které dokážou posunout účinnost krmení na kapry o několik levelů výše, přitom pokud je budete používat v rozumném množství, nezruinuje to vaši peněženku. Pojďme se na tyto zajímavé suroviny podívat blíže…

Základem kvalitního krmení na kapry je to, aby prostě zaujalo kapry v okolí. Jak? Barvou. Chutí. Pachem. Složením. Začněme barvou: Je dobré, pokud krmení na kapry má vizuálně zajímavé zbarvení. Díky tomu, že výrazně zbarvené krmení hodíte na tmavý podklad, pak citelně napomáháte k tomu, aby si takového krmného místa všiml i kapr z větší vzdálenosti. Bacha! Neznamená, že krmení musí „svítit“ vyřvanými barvami. To ne! Stačí prostě, když na tmavších terénech použijete světlejší method mix.

Pochopitelně, velkou roli hraje i vůně krmení. Pokud krmení dokáže ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu, pak je zaděláno na úspěch. Krmení můžeme dát buďto krásně ovocně-sladkou, kořeněnou, anebo masovou vůni. Záleží na naší taktice, po jaké variantě sáhneme. Pamatujte na jedno: Pokud použijete silně vonící/páchnoucí krmení, pak jej není nutné používat ve velkém množství. A přitom si můžeme skvěle zachytat…

Samozřejmě, je dobré, pokud krmení obsahuje i takové suroviny, které „napodobují“ přirozenou potravu kaprů – tedy třeba nejrůznější bezobratlé živočichy. Kapři totiž mají „zakódováno“, že taková potrava je nutričně bohatá, a že jim dodá tolik potřebnou energii. A proto na ni tak spolehlivě reagují. Takže pokud i do levného method mixu hodíte nějakou výživnou surovinu, výsledky mohou být hodně zajímavé. S jakými surovinami můžeme naše krmení na kapry výrazně vylepšit?

 

NASH Syrup Instant Action Spod Syrups

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový tekutý atraktor od renomované anglické společnosti NASH. Tohle je fakt super kvalita za hodně rozumné peníze! Tento tekutý atraktor se vyznačuje velmi silnou vůní, takže ve vodním prostředí dokáže vytvořit hodně koncentrovanou pachovou stopu. Takže takto zatraktivněné krmení dokáže zaujmout kapry i na větší vzdálenost.

NASH Syrup Instant Action je k dostání v několika příchutích. Rybáři si mohou vybrat jak ze sladkých, tak masových vůní. Jakou doporučujeme my? V tomhle jsme strašně konzervativní a u tohoto tekutého atraktoru mame nejraději jahodu (strawberry). Tahle má fakt dokonalou vůni, která ve vodním prostředí dokáže vytvořit „neskutečné divy“.

Jak tento tekutý atraktor používat? Nejlepší je ho nalít do klasického method mixu. Stačí trochu! Neplýtvejte! Pak je důležité zalitý method mix pořádně promíchat, a následně jej nechat alespoň 15 až 30 minut odležet. Co se stane? Tekutý atraktor se nádherně vsákne do krmení, takže se z něj bude uvolňovat podstatně delší dobu. Super! Pokud budete chytat ve chvíli, kdy jsou kapři pasivnější, pak do method mixu nepřidávejte žádné hrubé částice, protože kapři by se rychle nasytili a odplavali pryč. Jestli ale kapři žerou, pak do method mixu přisypte třeba tygří ořech nebo tvrdší boilies, abyste kapry na místě udrželi.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Pálivá semena Munch Baits Hot Seeds

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Hodně zajímavý produkt od renomované společnosti Munch Baits, který tvoří nakládaný partikl. Tento partikl je naložený v pálivých „šťávách“, kterými je zmíněná návnada silně nacucaná. Díky tomu dokáže ve vodním prostředí vytvořit naprosto unikátní pachovou stopu, která zaujme především kapry. Je totiž dobře známo, že právě kapři (zejména ti větší) mají pálivé příchutě opravdu v oblibě. Jde skutečně o hodně selektivní návnadu!

Jak tento pálivý partikl používat? V malém množství! Je ideální jej dát buďto přímo do PVA punčochy či sáčku, anebo jej smíchat s trochou method mixu, který slouží jako pojivo, a takto vytvořenou návnadu dát do krmítka. Výsledek je opravdu hodně zajímavý.

Jak využít šťávy z tohoto partiklu? Hlavně je prosím vás nevylívejte! Jedná se totiž o geniální tekutý atraktor, se kterým můžete vymýšlet geniální věci. Jaké? Prostě vezměte šťávy z tohoto partiklu a hoďte do nich boilies, na které chytáte. Kuličky pak v této šťávě nechte naložené klidně i několik hodin, aby nasákly tu silně koncentrovanou chuť a vůni. Díky tomu tak dostanete naprosto luxusní boilies, které bude opravdu hodně selektivní! Tohle milují ti největší kapři!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť z nejnižší cenu na trhu!

 

Belachan

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

O belachanu jsme toho napsali opravdu hodně. Ale ono to nejde jinak! Tahle geniální masová surovina, která vzniká fermentací krevet, nabízí opravdu TOP vlastnosti. Zaprvé: Jelikož se jedná o fermentované krevety, tak belachan smrdí jako blázen. Jenže právě takhle silný masový odér je naprosto dokonalý při lovu kaprů, kdy dokáže zaujmout i ryby ve větší vzdálenosti. Luxus!

Další věcí je, že belachan obsahuje celou řadu atraktivní látek. A kapři to moc dobře „ví“. Proto na belachan tak dobře reagují, protože masová potrava se prostě neodmítá. Proto je dobré do krmení tuhle masovou záležitost přidávat, protože z krmení udělá neuvěřitelnou „bombu“. Super!

Jak belachan používat? Ideálně ho nalamte/nakrojte/nastrouhejte do klasického method mixu. Ten potom zalijte vodou a vše nechte odstát. Alespoň 30 minut! Díky tomu se belachan krásně vsákne do krmné směsi, takže z ní se bude silná, masová vůně uvolňovat podstatně delší dobu. A bacha! Belachan nepoužívejte ve velkém množství. Stačí fakt málo! Nepřehánějte to!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -